Woningdetails
- Type
- Benedenwoning (appartement)
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 2000
- Woonoppervlakte
- 114 m²
- Inhoud
- 369 m³
- Kamers
- 3
- Slaapkamers
- 3
- Indicatie vraagprijs
- €935.000 tot €1.035.000
- Laatst bekende transactie
- Periode 2023 tot 2027
Pieter de Hoochstraat 23 A is een benedenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 2000. De woning heeft een woonoppervlakte van 114 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.260.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Pieter de Hoochstraat 23 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.9 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
2.7 kmSnelweg oprit
2.7 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
0.3 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
2.7 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
0.8 kmBioscoop
1.2 km- English text below - Stijlvol beganegrond appartement met lift en inpandige parkeerplaats in het hart van Amsterdam Oud-Zuid Gelegen aan de…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Pieter de Hoochstraat 23 A ligt rond €935.000 tot €1.035.000. De gemiddelde woningwaarde in Johannes Vermeerbuurt is €1.260.000. Dat komt neer op circa €11.053 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenPieter de Hoochstraat 23 A is een benedenwoning (appartement) van 114 m² in de wijk Johannes Vermeerbuurt. De buurt telt 804 woningen. Daarvan is 48% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.689 inwoners per km².
Pieter de Hoochstraat 23 A is een benedenwoning (appartement) in Johannes Vermeerbuurt, gebouwd in 2000 (26 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Pieter de Hoochstraat 23 A heeft 114 m² woonoppervlakte en 369 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 38 m² per kamer. In Johannes Vermeerbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.260.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Pieter de Hoochstraat 23 A heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.
Pieter de Hoochstraat 23 A heeft 3 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Johannes Vermeerbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.495 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.260.000, 48% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Pieter de Hoochstraat 23 A in Johannes Vermeerbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 2.7 km.