Streetview Gabriël Metsustraat 28 2 Amsterdam

Gabriël Metsustraat 28 2, 1071 EC Amsterdam

210 m² Bouwjaar 1906 6 kamers 5 slaapkamers

Gabriël Metsustraat 28 2 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 210 m² en 6 kamers. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.260.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1906
Woonoppervlakte
210 m²
Inhoud
807 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Gabriël Metsustraat 28 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.7 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

1.2 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1495 Inwoners
810 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
804 Woningvoorraad
€1.260.000 Gem. woningwaarde Johannes Vermeerbuurt
48% Koopwoningen
9.689 Inwoners per km²

Locatie van Gabriël Metsustraat 28 2

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Gabriël Metsustraat 28 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Gabriël Metsustraat 28 2?

De gemiddelde woningwaarde in Johannes Vermeerbuurt is €1.260.000. Dat komt neer op circa €6.000 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Gabriël Metsustraat 28 2 zich tot de wijk Johannes Vermeerbuurt?

Gabriël Metsustraat 28 2 is een appartement van 210 m² in de wijk Johannes Vermeerbuurt. De buurt telt 804 woningen. Daarvan is 48% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.689 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Gabriël Metsustraat 28 2?

Gabriël Metsustraat 28 2 is een appartement in Johannes Vermeerbuurt, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Gabriël Metsustraat 28 2 vergeleken met de buurt?

Gabriël Metsustraat 28 2 heeft 210 m² woonoppervlakte en 807 m³ inhoud. Met 6 kamers is dat gemiddeld 35 m² per kamer. In Johannes Vermeerbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.260.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de indeling van Gabriël Metsustraat 28 2?

Gabriël Metsustraat 28 2 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Johannes Vermeerbuurt?

De wijk Johannes Vermeerbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.495 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.260.000, 48% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Johannes Vermeerbuurt?

Vanuit Gabriël Metsustraat 28 2 in Johannes Vermeerbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 2.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Johannes Vermeerbuurt?

Zorg en onderwijs in de buurt van Gabriël Metsustraat 28 2: ziekenhuis op 2.7 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 0.3 km.