Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1913
- Woonoppervlakte
- 194 m²
- Inhoud
- 582 m³
- Kamers
- 3
- Slaapkamers
- 2
Teniersstraat 5 3 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1913. De woning heeft een woonoppervlakte van 194 m² en 3 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.260.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Teniersstraat 5 3
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.9 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
2.7 kmSnelweg oprit
2.7 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
0.3 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
2.7 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
0.8 kmBioscoop
1.2 kmDe gemiddelde woningwaarde in Johannes Vermeerbuurt is €1.260.000. Dat komt neer op circa €6.495 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenTeniersstraat 5 3 is een appartement van 194 m² in de wijk Johannes Vermeerbuurt. De buurt telt 804 woningen. Daarvan is 48% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.689 inwoners per km².
Teniersstraat 5 3 is een appartement in Johannes Vermeerbuurt, gebouwd in 1913 (113 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Teniersstraat 5 3 heeft 194 m² woonoppervlakte en 582 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 65 m² per kamer. In Johannes Vermeerbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.260.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Teniersstraat 5 3 heeft energielabel F. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen.
Teniersstraat 5 3 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.
De wijk Johannes Vermeerbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.495 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.260.000, 48% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Teniersstraat 5 3 in Johannes Vermeerbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 2.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Teniersstraat 5 3: ziekenhuis op 2.7 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 0.3 km.