Dubbel benedenhuis (appartement) Johannes Vermeerstraat 73 H Amsterdam

Johannes Vermeerstraat 73 H, 1071 DN Amsterdam

204 m² Bouwjaar 1906 7 kamers 4 slaapkamers Label A

Johannes Vermeerstraat 73 H is een dubbel benedenhuis (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 204 m² en 7 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.260.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1906
Woonoppervlakte
204 m²
Inhoud
750 m³
Kamers
7
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€0 tot €25.000
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Johannes Vermeerstraat 73 H

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Johannes Vermeerstraat 73 H

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
85.26 kWh/m²
Primaire fossiele energie
142.93 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
5%
CO₂-emissie
26.11 kg/m²
Geldig tot

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Gemeubileerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (98.0 m²)

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.7 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

1.2 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1495 Inwoners
810 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
804 Woningvoorraad
€1.260.000 Gem. woningwaarde Johannes Vermeerbuurt
48% Koopwoningen
9.689 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Johannes Vermeerstraat 73 H

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Johannes Vermeerstraat 73 H

Wat is de geschatte woningwaarde van Johannes Vermeerstraat 73 H?

De prijsindicatie voor Johannes Vermeerstraat 73 H ligt rond €0 tot €25.000. De gemiddelde woningwaarde in Johannes Vermeerbuurt is €1.260.000. Dat komt neer op circa €6.176 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Johannes Vermeerstraat 73 H zich tot de wijk Johannes Vermeerbuurt?

Johannes Vermeerstraat 73 H is een dubbel benedenhuis (appartement) van 204 m² in de wijk Johannes Vermeerbuurt. De buurt telt 804 woningen. Daarvan is 48% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.689 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Johannes Vermeerstraat 73 H?

Johannes Vermeerstraat 73 H is een dubbel benedenhuis (appartement) in Johannes Vermeerbuurt, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Johannes Vermeerstraat 73 H vergeleken met de buurt?

Johannes Vermeerstraat 73 H heeft 204 m² woonoppervlakte en 750 m³ inhoud. Met 7 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Johannes Vermeerbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.260.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Johannes Vermeerstraat 73 H en wat betekent dat?

Johannes Vermeerstraat 73 H heeft energielabel A. Geldig tot 2035-04-10. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 26.11 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Johannes Vermeerstraat 73 H?

Johannes Vermeerstraat 73 H heeft 7 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 98 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Johannes Vermeerbuurt?

De wijk Johannes Vermeerbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.495 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.260.000, 48% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.