Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1906
- Woonoppervlakte
- 400 m²
- Perceeloppervlakte
- 185 m²
- Inhoud
- 1100 m³
- Kamers
- 11
Jan Luijkenstraat 18 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 400 m², een perceel van 185 m² en 11 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.227.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Jan Luijkenstraat 18
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
3.1 kmSnelweg oprit
3.2 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.9 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
2.1 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.6 kmBibliotheek
1.1 kmBioscoop
1 kmDe prijsindicatie voor Jan Luijkenstraat 18 ligt rond €2.375.000 tot €2.625.000. De gemiddelde woningwaarde in P.C. Hooftbuurt is €1.227.000. Dat komt neer op circa €3.068 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenJan Luijkenstraat 18 is een woonhuis van 400 m² in de wijk P.C. Hooftbuurt. De buurt telt 518 woningen. Daarvan is 32% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.940 inwoners per km².
Jan Luijkenstraat 18 is een woonhuis in P.C. Hooftbuurt, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Jan Luijkenstraat 18 heeft 400 m² woonoppervlakte en 1100 m³ inhoud. Het perceel is 185 m². Met 11 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In P.C. Hooftbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.227.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Jan Luijkenstraat 18 heeft energielabel F. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen.
Jan Luijkenstraat 18 heeft 11 kamers.
De wijk P.C. Hooftbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 770 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.227.000, 32% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.
Vanuit Jan Luijkenstraat 18 in P.C. Hooftbuurt bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 3.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Jan Luijkenstraat 18: ziekenhuis op 2.1 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.9 km.