Bovenwoning Pieter Cornelisz. Hooftstraat 186 1 Amsterdam

Pieter Cornelisz. Hooftstraat 186 1, 1071 CH Amsterdam

158 m² Bouwjaar 1991 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Pieter Cornelisz. Hooftstraat 186 1 is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1991. De woning heeft een woonoppervlakte van 158 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.369.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1991
Woonoppervlakte
158 m²
Inhoud
530 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€1.555.000 tot €1.805.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
Aan park, aan rustige weg, in centrum en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Pieter Cornelisz. Hooftstraat 186 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Pieter Cornelisz. Hooftstraat 186 1

Parkeertype
Betaald parkeren, op afgesloten terrein, op eigen terrein, openbaar parkeren, parkeergarage en parkeervergunningen
Op eigen terrein
Ja
Garage
Inpandig en parkeerkelder
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1865 Inwoners
980 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1031 Woningvoorraad
€1.369.000 Gem. woningwaarde Concertgebouwbuurt
54% Koopwoningen
14.129 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Pieter Cornelisz. Hooftstraat 186 1

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Pieter Cornelisz. Hooftstraat 186 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Pieter Cornelisz. Hooftstraat 186 1?

De prijsindicatie voor Pieter Cornelisz. Hooftstraat 186 1 ligt rond €1.555.000 tot €1.805.000. De gemiddelde woningwaarde in Concertgebouwbuurt is €1.369.000. Dat komt neer op circa €8.665 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Pieter Cornelisz. Hooftstraat 186 1 zich tot de wijk Concertgebouwbuurt?

Pieter Cornelisz. Hooftstraat 186 1 is een bovenwoning van 158 m² in de wijk Concertgebouwbuurt. De buurt telt 1.031 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 14.129 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Pieter Cornelisz. Hooftstraat 186 1?

Pieter Cornelisz. Hooftstraat 186 1 is een bovenwoning in Concertgebouwbuurt, gebouwd in 1991 (35 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Pieter Cornelisz. Hooftstraat 186 1 vergeleken met de buurt?

Pieter Cornelisz. Hooftstraat 186 1 heeft 158 m² woonoppervlakte en 530 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 53 m² per kamer. In Concertgebouwbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.369.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Pieter Cornelisz. Hooftstraat 186 1 en wat betekent dat?

Pieter Cornelisz. Hooftstraat 186 1 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Pieter Cornelisz. Hooftstraat 186 1?

Pieter Cornelisz. Hooftstraat 186 1 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Concertgebouwbuurt?

De wijk Concertgebouwbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.865 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.369.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.