Woningdetails
- Type
- Woning
- Bouwjaar
- 1877
- Woonoppervlakte
- 1921 m²
Pieter Cornelisz. Hooftstraat 168 is een woning in Amsterdam, gebouwd in 1877. De woning heeft een woonoppervlakte van 1921 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.369.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Pieter Cornelisz. Hooftstraat 168
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
2.6 kmSnelweg oprit
2.9 kmKinderdagverblijf
0.2 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
0.4 kmZiekenhuis
2.6 kmRestaurant
0.1 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
0.8 kmBioscoop
1.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Concertgebouwbuurt is €1.369.000. Dat komt neer op circa €713 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenPieter Cornelisz. Hooftstraat 168 is een woning van 1921 m² in de wijk Concertgebouwbuurt. De buurt telt 1.031 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 14.129 inwoners per km².
Pieter Cornelisz. Hooftstraat 168 is een woning in Concertgebouwbuurt, gebouwd in 1877 (149 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Pieter Cornelisz. Hooftstraat 168 heeft 1921 m² woonoppervlakte. In Concertgebouwbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.369.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Pieter Cornelisz. Hooftstraat 168 heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.
De wijk Concertgebouwbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.865 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.369.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Pieter Cornelisz. Hooftstraat 168 in Concertgebouwbuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 2.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Pieter Cornelisz. Hooftstraat 168: ziekenhuis op 2.6 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 0.2 km, middelbare school op 0.8 km.
Recreatie nabij Concertgebouwbuurt: restaurant (0.1 km), cafe (0.3 km).
Een woningrapport voor Pieter Cornelisz. Hooftstraat 168 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Concertgebouwbuurt. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1877, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Rapport aanvragen