Woningdetails
- Type
- Bovenwoning
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1875
- Woonoppervlakte
- 101 m²
- Inhoud
- 190 m³
- Kamers
- 3
- Slaapkamers
- 2
- Indicatie vraagprijs
- €0 tot €10.000
- Ligging
- In centrum
Pieter Cornelisz. Hooftstraat 136 2 is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1875. De woning heeft een woonoppervlakte van 101 m² en 3 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.227.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Pieter Cornelisz. Hooftstraat 136 2
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
3.1 kmSnelweg oprit
3.2 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.9 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
2.1 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.6 kmBibliotheek
1.1 kmBioscoop
1 kmNOT SUITABLE FOR SHARING/Students Lovely fully furnished 1 bedroom apartment with external guest bedroom. Located in the most famous and very…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Pieter Cornelisz. Hooftstraat 136 2 ligt rond €0 tot €10.000. De gemiddelde woningwaarde in P.C. Hooftbuurt is €1.227.000. Dat komt neer op circa €12.149 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenPieter Cornelisz. Hooftstraat 136 2 is een bovenwoning van 101 m² in de wijk P.C. Hooftbuurt. De buurt telt 518 woningen. Daarvan is 32% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.940 inwoners per km².
Pieter Cornelisz. Hooftstraat 136 2 is een bovenwoning in P.C. Hooftbuurt, gebouwd in 1875 (151 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Pieter Cornelisz. Hooftstraat 136 2 heeft 101 m² woonoppervlakte en 190 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In P.C. Hooftbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.227.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Pieter Cornelisz. Hooftstraat 136 2 heeft energielabel D. Geldig tot 2033-02-23. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 54.81 kg/jaar.
Pieter Cornelisz. Hooftstraat 136 2 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.
De wijk P.C. Hooftbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 770 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.227.000, 32% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.
Vanuit Pieter Cornelisz. Hooftstraat 136 2 in P.C. Hooftbuurt bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 3.2 km.