Woningdetails
- Type
- Maisonnette
- Bouwvorm
- ExistingConstruction
- Bouwjaar
- 1875
- Woonoppervlakte
- 110 m²
- Inhoud
- 330 m³
- Kamers
- 3
- Slaapkamers
- 2
- Badkamers
- 1
- Ligging
- in_center
Pieter Cornelisz. Hooftstraat 102 1 is een maisonnette in Amsterdam, gebouwd in 1875. De woning heeft een woonoppervlakte van 110 m² en 3 kamers. Het energielabel is UNKNOWN. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.227.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Pieter Cornelisz. Hooftstraat 102 1
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
3.1 kmSnelweg oprit
3.2 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.9 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
2.1 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.6 kmBibliotheek
1.1 kmBioscoop
1 kmSchitterend dubbel bovenhuis van 110m2 gelegen in de P.C.
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe gemiddelde woningwaarde in P.C. Hooftbuurt is €1.227.000. Dat komt neer op circa €11.155 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenPieter Cornelisz. Hooftstraat 102 1 is een maisonnette van 110 m² in de wijk P.C. Hooftbuurt. De buurt telt 518 woningen. Daarvan is 32% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.940 inwoners per km².
Pieter Cornelisz. Hooftstraat 102 1 is een maisonnette in P.C. Hooftbuurt, gebouwd in 1875 (151 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Pieter Cornelisz. Hooftstraat 102 1 heeft 110 m² woonoppervlakte en 330 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 37 m² per kamer. In P.C. Hooftbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.227.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Pieter Cornelisz. Hooftstraat 102 1 heeft energielabel UNKNOWN. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.
Pieter Cornelisz. Hooftstraat 102 1 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.
De wijk P.C. Hooftbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 770 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.227.000, 32% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.
Vanuit Pieter Cornelisz. Hooftstraat 102 1 in P.C. Hooftbuurt bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 3.2 km.