Streetview Pieter Cornelisz. Hooftstraat 159 Amsterdam

Pieter Cornelisz. Hooftstraat 159, 1071 BV Amsterdam

302 m² Bouwjaar 1905

Pieter Cornelisz. Hooftstraat 159 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1905. De woning heeft een woonoppervlakte van 302 m² en een perceel van 114 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.369.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1905
Woonoppervlakte
302 m²
Perceeloppervlakte
114 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Pieter Cornelisz. Hooftstraat 159

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1865 Inwoners
980 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1031 Woningvoorraad
€1.369.000 Gem. woningwaarde Concertgebouwbuurt
54% Koopwoningen
14.129 Inwoners per km²

Locatie van Pieter Cornelisz. Hooftstraat 159

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Pieter Cornelisz. Hooftstraat 159

Wat is de geschatte woningwaarde van Pieter Cornelisz. Hooftstraat 159?

De gemiddelde woningwaarde in Concertgebouwbuurt is €1.369.000. Dat komt neer op circa €4.533 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Pieter Cornelisz. Hooftstraat 159 zich tot de wijk Concertgebouwbuurt?

Pieter Cornelisz. Hooftstraat 159 is een woonhuis van 302 m² in de wijk Concertgebouwbuurt. De buurt telt 1.031 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 14.129 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Pieter Cornelisz. Hooftstraat 159?

Pieter Cornelisz. Hooftstraat 159 is een woonhuis in Concertgebouwbuurt, gebouwd in 1905 (121 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Pieter Cornelisz. Hooftstraat 159 vergeleken met de buurt?

Pieter Cornelisz. Hooftstraat 159 heeft 302 m² woonoppervlakte. Het perceel is 114 m². In Concertgebouwbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.369.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Concertgebouwbuurt?

De wijk Concertgebouwbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.865 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.369.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Concertgebouwbuurt?

Vanuit Pieter Cornelisz. Hooftstraat 159 in Concertgebouwbuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 2.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Concertgebouwbuurt?

Zorg en onderwijs in de buurt van Pieter Cornelisz. Hooftstraat 159: ziekenhuis op 2.6 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 0.2 km, middelbare school op 0.8 km.