Woningdetails
- Type
- Bovenwoning
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1905
- Woonoppervlakte
- 92 m²
- Inhoud
- 288 m³
- Kamers
- 3
- Slaapkamers
- 2
- Indicatie vraagprijs
- €0 tot €10.000
Pieter Cornelisz. Hooftstraat 55 2 is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1905. De woning heeft een woonoppervlakte van 92 m² en 3 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.227.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Pieter Cornelisz. Hooftstraat 55 2
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
3.1 kmSnelweg oprit
3.2 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.9 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
2.1 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.6 kmBibliotheek
1.1 kmBioscoop
1 kmAan de iconische PC Hooftstraat presenteren wij dit uitzonderlijk hoogwaardige en recent luxueus ingerichte duplex appartement.
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Pieter Cornelisz. Hooftstraat 55 2 ligt rond €0 tot €10.000. De gemiddelde woningwaarde in P.C. Hooftbuurt is €1.227.000. Dat komt neer op circa €13.337 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenPieter Cornelisz. Hooftstraat 55 2 is een bovenwoning van 92 m² in de wijk P.C. Hooftbuurt. De buurt telt 518 woningen. Daarvan is 32% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.940 inwoners per km².
Pieter Cornelisz. Hooftstraat 55 2 is een bovenwoning in P.C. Hooftbuurt, gebouwd in 1905 (121 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Pieter Cornelisz. Hooftstraat 55 2 heeft 92 m² woonoppervlakte en 288 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In P.C. Hooftbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.227.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Pieter Cornelisz. Hooftstraat 55 2 heeft energielabel D. Geldig tot 2030-05-28. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 4798.09 kg/jaar.
Pieter Cornelisz. Hooftstraat 55 2 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.
De wijk P.C. Hooftbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 770 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.227.000, 32% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.
Vanuit Pieter Cornelisz. Hooftstraat 55 2 in P.C. Hooftbuurt bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 3.2 km.