Bovenwoning Pieter Cornelisz. Hooftstraat 35 2 Amsterdam

Pieter Cornelisz. Hooftstraat 35 2, 1071 BM Amsterdam

67 m² Bouwjaar 1904 2 kamers 1 slaapkamers Label D

Pieter Cornelisz. Hooftstraat 35 2 is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1904. De woning heeft een woonoppervlakte van 67 m² en 2 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.227.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1904
Woonoppervlakte
67 m²
Inhoud
267 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€605.000 tot €705.000
Ligging
Beschutte ligging, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Pieter Cornelisz. Hooftstraat 35 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Pieter Cornelisz. Hooftstraat 35 2

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
190.63 kWh/m²
Primaire fossiele energie
266.97 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
48.92 kg/m²

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

3.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

1 km

Buurtinformatie in Amsterdam

770 Inwoners
445 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
518 Woningvoorraad
€1.227.000 Gem. woningwaarde P.C. Hooftbuurt
32% Koopwoningen
6.940 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Pieter Cornelisz. Hooftstraat 35 2

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Pieter Cornelisz. Hooftstraat 35 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Pieter Cornelisz. Hooftstraat 35 2?

De prijsindicatie voor Pieter Cornelisz. Hooftstraat 35 2 ligt rond €605.000 tot €705.000. De gemiddelde woningwaarde in P.C. Hooftbuurt is €1.227.000. Dat komt neer op circa €18.313 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Pieter Cornelisz. Hooftstraat 35 2 zich tot de wijk P.C. Hooftbuurt?

Pieter Cornelisz. Hooftstraat 35 2 is een bovenwoning van 67 m² in de wijk P.C. Hooftbuurt. De buurt telt 518 woningen. Daarvan is 32% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.940 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Pieter Cornelisz. Hooftstraat 35 2?

Pieter Cornelisz. Hooftstraat 35 2 is een bovenwoning in P.C. Hooftbuurt, gebouwd in 1904 (122 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Pieter Cornelisz. Hooftstraat 35 2 vergeleken met de buurt?

Pieter Cornelisz. Hooftstraat 35 2 heeft 67 m² woonoppervlakte en 267 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In P.C. Hooftbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.227.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Pieter Cornelisz. Hooftstraat 35 2 en wat betekent dat?

Pieter Cornelisz. Hooftstraat 35 2 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-09-08. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 48.92 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Pieter Cornelisz. Hooftstraat 35 2?

Pieter Cornelisz. Hooftstraat 35 2 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in P.C. Hooftbuurt?

De wijk P.C. Hooftbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 770 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.227.000, 32% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.