Woningdetails
- Type
- Maisonnette
- Bouwvorm
- ExistingConstruction
- Bouwjaar
- 1918
- Woonoppervlakte
- 130 m²
- Inhoud
- 340 m³
- Kamers
- 4
- Slaapkamers
- 2
- Badkamers
- 1
- Ligging
- in_center
Moreelsestraat 15 3 is een maisonnette in Amsterdam, gebouwd in 1918. De woning heeft een woonoppervlakte van 130 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.260.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Moreelsestraat 15 3
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.9 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
2.7 kmSnelweg oprit
2.7 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
0.3 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
2.7 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
0.8 kmBioscoop
1.2 kmDEZE WONING IS NIET GESCHIKT VOOR DELERS! Geheel gerenoveerde, deels nieuwbouw bovenwoning met 3 slaapkamers in Oud Zuid!
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe gemiddelde woningwaarde in Johannes Vermeerbuurt is €1.260.000. Dat komt neer op circa €9.692 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenMoreelsestraat 15 3 is een maisonnette van 130 m² in de wijk Johannes Vermeerbuurt. De buurt telt 804 woningen. Daarvan is 48% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.689 inwoners per km².
Moreelsestraat 15 3 is een maisonnette in Johannes Vermeerbuurt, gebouwd in 1918 (108 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Moreelsestraat 15 3 heeft 130 m² woonoppervlakte en 340 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Johannes Vermeerbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.260.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Moreelsestraat 15 3 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-12-22. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 29.37 kg/jaar.
Moreelsestraat 15 3 heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.
De wijk Johannes Vermeerbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.495 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.260.000, 48% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Moreelsestraat 15 3 in Johannes Vermeerbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 2.7 km.