Woningdetails
- Type
- Bovenwoning
- Bouwvorm
- ExistingConstruction
- Bouwjaar
- 1909
- Woonoppervlakte
- 160 m²
- Inhoud
- 448 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 4
- Badkamers
- 2
- Indicatie vraagprijs
- €0 tot €15.000
- Ligging
- in_center
Van Baerlestraat 24 1 is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1909. De woning heeft een woonoppervlakte van 160 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.369.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Van Baerlestraat 24 1
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
2.6 kmSnelweg oprit
2.9 kmKinderdagverblijf
0.2 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
0.4 kmZiekenhuis
2.6 kmRestaurant
0.1 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
0.8 kmBioscoop
1.4 kmTE HUUR: LUXE APPARTEMENT VAN CA. 160 M2 MET 4 SLAAPKAMERS ÉN 2 BADKAMERS OP ZEER GOEDE LOCATIE IN HET MUSEUMKWARTIER. RECENT GERENOVEERD, WORDT…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Van Baerlestraat 24 1 ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Concertgebouwbuurt is €1.369.000. Dat komt neer op circa €8.556 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVan Baerlestraat 24 1 is een bovenwoning van 160 m² in de wijk Concertgebouwbuurt. De buurt telt 1.031 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 14.129 inwoners per km².
Van Baerlestraat 24 1 is een bovenwoning in Concertgebouwbuurt, gebouwd in 1909 (117 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Van Baerlestraat 24 1 heeft 160 m² woonoppervlakte en 448 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Concertgebouwbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.369.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Van Baerlestraat 24 1 heeft energielabel C. Geldig tot 2028-05-25. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 5851.78 kg/jaar.
Van Baerlestraat 24 1 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.
De wijk Concertgebouwbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.865 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.369.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Van Baerlestraat 24 1 in Concertgebouwbuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 2.9 km.