Streetview Ingelandenweg 146 Amsterdam

Ingelandenweg 146, 1069 WJ Amsterdam

65 m² Bouwjaar 1963 Label E

Ingelandenweg 146 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1963. De woning heeft een woonoppervlakte van 65 m² en een perceel van 106 m². Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €327.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1963
Woonoppervlakte
65 m²
Perceeloppervlakte
106 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Ingelandenweg 146

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ingelandenweg 146

Energielabel

Energieklasse
E

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

5.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.3 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.3 km
Cultuur

Bioscoop

4.8 km

Buurtinformatie in Amsterdam

6210 Inwoners
3010 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
2601 Woningvoorraad
€327.000 Gem. woningwaarde Dijkgraafpleinbuurt
33% Koopwoningen
12.946 Inwoners per km²

Locatie van Ingelandenweg 146

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Ingelandenweg 146

Wat is de geschatte woningwaarde van Ingelandenweg 146?

De prijsindicatie voor Ingelandenweg 146 ligt rond €180.000 tot €205.000. De gemiddelde woningwaarde in Dijkgraafpleinbuurt is €327.000. Dat komt neer op circa €5.031 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ingelandenweg 146 zich tot de wijk Dijkgraafpleinbuurt?

Ingelandenweg 146 is een woonhuis van 65 m² in de wijk Dijkgraafpleinbuurt. De buurt telt 2.601 woningen. Daarvan is 33% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.946 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ingelandenweg 146?

Ingelandenweg 146 is een woonhuis in Dijkgraafpleinbuurt, gebouwd in 1963 (63 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Ingelandenweg 146 vergeleken met de buurt?

Ingelandenweg 146 heeft 65 m² woonoppervlakte. Het perceel is 106 m². In Dijkgraafpleinbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €327.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Ingelandenweg 146 en wat betekent dat?

Ingelandenweg 146 heeft energielabel E. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp.

Hoe is de woningmarkt in Dijkgraafpleinbuurt?

De wijk Dijkgraafpleinbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 6.210 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €327.000, 33% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Dijkgraafpleinbuurt?

Vanuit Ingelandenweg 146 in Dijkgraafpleinbuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 5.2 km, snelwegoprit op 3.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Dijkgraafpleinbuurt?

Zorg en onderwijs in de buurt van Ingelandenweg 146: ziekenhuis op 4.3 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.5 km.