Tussenwoning Bart Poesiatstraat 43 Amsterdam

Bart Poesiatstraat 43, 1069 RV Amsterdam

146 m² Bouwjaar 2008 6 kamers 3 slaapkamers Label A

Bart Poesiatstraat 43 is een tussenwoning in Amsterdam, gebouwd in 2008. De woning heeft een woonoppervlakte van 146 m², een perceel van 139 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €424.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2008
Woonoppervlakte
146 m²
Perceeloppervlakte
139 m²
Inhoud
495 m³
Kamers
6
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€755.000 tot €855.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Bart Poesiatstraat 43

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bart Poesiatstraat 43

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
81.55 kWh/m²
Primaire fossiele energie
123.71 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
22.65 kg/m²

Tuin
Ja (19.0 m²)

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

5 km

Buurtinformatie in Amsterdam

6175 Inwoners
2980 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
2527 Woningvoorraad
€424.000 Gem. woningwaarde Zuidwestkwadrant-Zuid
42% Koopwoningen
17.558 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Bart Poesiatstraat 43

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Bart Poesiatstraat 43

Wat is de geschatte woningwaarde van Bart Poesiatstraat 43?

De prijsindicatie voor Bart Poesiatstraat 43 ligt rond €755.000 tot €855.000. De gemiddelde woningwaarde in Zuidwestkwadrant-Zuid is €424.000. Dat komt neer op circa €2.904 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bart Poesiatstraat 43 zich tot de wijk Zuidwestkwadrant-Zuid?

Bart Poesiatstraat 43 is een tussenwoning van 146 m² in de wijk Zuidwestkwadrant-Zuid. De buurt telt 2.527 woningen. Daarvan is 42% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 17.558 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bart Poesiatstraat 43?

Bart Poesiatstraat 43 is een tussenwoning in Zuidwestkwadrant-Zuid, gebouwd in 2008 (18 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Bart Poesiatstraat 43 vergeleken met de buurt?

Bart Poesiatstraat 43 heeft 146 m² woonoppervlakte en 495 m³ inhoud. Het perceel is 139 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Zuidwestkwadrant-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €424.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bart Poesiatstraat 43 en wat betekent dat?

Bart Poesiatstraat 43 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-10-08. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 22.65 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Bart Poesiatstraat 43?

Bart Poesiatstraat 43 heeft 6 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 19 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Zuidwestkwadrant-Zuid?

De wijk Zuidwestkwadrant-Zuid in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 6.175 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €424.000, 42% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zuidwestkwadrant-Zuid?