Maisonnette Baden Powellweg 185 Amsterdam

Baden Powellweg 185, 1069 LG Amsterdam

89 m² Bouwjaar 1965 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Baden Powellweg 185 is een maisonnette in Amsterdam, gebouwd in 1965. De woning heeft een woonoppervlakte van 89 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €424.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1965
Woonoppervlakte
89 m²
Inhoud
294 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€375.000 tot €425.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
in_residential_district, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Baden Powellweg 185

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Baden Powellweg 185

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
90.68 kWh/m²
Primaire fossiele energie
206.37 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
37.96 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

5 km

Buurtinformatie in Amsterdam

6175 Inwoners
2980 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
2527 Woningvoorraad
€424.000 Gem. woningwaarde Zuidwestkwadrant-Zuid
42% Koopwoningen
17.558 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Baden Powellweg 185

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Baden Powellweg 185

Wat is de geschatte woningwaarde van Baden Powellweg 185?

De prijsindicatie voor Baden Powellweg 185 ligt rond €375.000 tot €425.000. De gemiddelde woningwaarde in Zuidwestkwadrant-Zuid is €424.000. Dat komt neer op circa €4.764 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Baden Powellweg 185 zich tot de wijk Zuidwestkwadrant-Zuid?

Baden Powellweg 185 is een maisonnette van 89 m² in de wijk Zuidwestkwadrant-Zuid. De buurt telt 2.527 woningen. Daarvan is 42% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 17.558 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Baden Powellweg 185?

Baden Powellweg 185 is een maisonnette in Zuidwestkwadrant-Zuid, gebouwd in 1965 (61 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Baden Powellweg 185 vergeleken met de buurt?

Baden Powellweg 185 heeft 89 m² woonoppervlakte en 294 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Zuidwestkwadrant-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €424.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Baden Powellweg 185 en wat betekent dat?

Baden Powellweg 185 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-04-03. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 37.96 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Baden Powellweg 185?

Baden Powellweg 185 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Zuidwestkwadrant-Zuid?

De wijk Zuidwestkwadrant-Zuid in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 6.175 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €424.000, 42% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zuidwestkwadrant-Zuid?

Vanuit Baden Powellweg 185 in Zuidwestkwadrant-Zuid bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 4 km, snelwegoprit op 2.8 km.