Streetview Osdorper Ban 541 Amsterdam

Osdorper Ban 541, 1069 GA Amsterdam

133 m² 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Osdorper Ban 541 is een woonhuis in Amsterdam. De woning heeft een woonoppervlakte van 133 m², een perceel van 2 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €345.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Woonoppervlakte
133 m²
Perceeloppervlakte
2 m²
Inhoud
467 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Osdorper Ban 541

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Osdorper Ban 541

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
98.76 kWh/m²
Primaire fossiele energie
140.06 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
26.18 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

4.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.7 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

4.3 km

Buurtinformatie in Amsterdam

3410 Inwoners
1575 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1413 Woningvoorraad
€345.000 Gem. woningwaarde Botteskerkbuurt
21% Koopwoningen
14.290 Inwoners per km²

Locatie van Osdorper Ban 541

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Osdorper Ban 541

Wat is de geschatte woningwaarde van Osdorper Ban 541?

De gemiddelde woningwaarde in Botteskerkbuurt is €345.000. Dat komt neer op circa €2.594 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Osdorper Ban 541 zich tot de wijk Botteskerkbuurt?

Osdorper Ban 541 is een woonhuis van 133 m² in de wijk Botteskerkbuurt. De buurt telt 1.413 woningen. Daarvan is 21% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 14.290 inwoners per km².

Hoe groot is Osdorper Ban 541 vergeleken met de buurt?

Osdorper Ban 541 heeft 133 m² woonoppervlakte en 467 m³ inhoud. Het perceel is 2 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Botteskerkbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €345.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Osdorper Ban 541 en wat betekent dat?

Osdorper Ban 541 heeft energielabel A. Geldig tot 2031-11-01. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 26.18 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Osdorper Ban 541?

Osdorper Ban 541 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Botteskerkbuurt?

De wijk Botteskerkbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.410 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €345.000, 21% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Botteskerkbuurt?

Vanuit Osdorper Ban 541 in Botteskerkbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 4.6 km, snelwegoprit op 3.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Botteskerkbuurt?

Zorg en onderwijs in de buurt van Osdorper Ban 541: ziekenhuis op 3.7 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.5 km.