Bovenwoning Willemskerkestraat 15 A Amsterdam

Willemskerkestraat 15 A, 1069 AB Amsterdam

78 m² Bouwjaar 2024 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Willemskerkestraat 15 A is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 2024. De woning heeft een woonoppervlakte van 78 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €328.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2024
Woonoppervlakte
78 m²
Inhoud
258 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€450.000 tot €500.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Willemskerkestraat 15 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Willemskerkestraat 15 A

Energielabel

Energieklasse
A
Verwarming
Gehele vloerverwarming
Isolatie
Dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Balkon
Ja

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren, parkeergarage en parkeervergunningen
Garage
Parkeerkelder

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

4.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.1 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

3.8 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2800 Inwoners
1205 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1287 Woningvoorraad
€328.000 Gem. woningwaarde Reimerswaal
8% Koopwoningen
13.271 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Willemskerkestraat 15 A

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Willemskerkestraat 15 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Willemskerkestraat 15 A?

De prijsindicatie voor Willemskerkestraat 15 A ligt rond €450.000 tot €500.000. De gemiddelde woningwaarde in Reimerswaal is €328.000. Dat komt neer op circa €4.205 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Willemskerkestraat 15 A zich tot de wijk Reimerswaal?

Willemskerkestraat 15 A is een bovenwoning van 78 m² in de wijk Reimerswaal. De buurt telt 1.287 woningen. Daarvan is 8% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.271 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Willemskerkestraat 15 A?

Willemskerkestraat 15 A is een bovenwoning in Reimerswaal, gebouwd in 2024 (2 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Willemskerkestraat 15 A vergeleken met de buurt?

Willemskerkestraat 15 A heeft 78 m² woonoppervlakte en 258 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Reimerswaal ligt de gemiddelde woningwaarde op €328.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Willemskerkestraat 15 A en wat betekent dat?

Willemskerkestraat 15 A heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Willemskerkestraat 15 A?

Willemskerkestraat 15 A heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Reimerswaal?

De wijk Reimerswaal in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.800 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €328.000, 8% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Reimerswaal?

Vanuit Willemskerkestraat 15 A in Reimerswaal bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.2 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 4.9 km, snelwegoprit op 3.4 km.