Streetview Veldzicht 85 Amsterdam

Veldzicht 85, 1068 SM Amsterdam

62 m² Bouwjaar 2000 3 kamers 2 slaapkamers Label NONE

Veldzicht 85 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 2000. De woning heeft een woonoppervlakte van 62 m² en 3 kamers. Het energielabel is NONE. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €273.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2000
Woonoppervlakte
62 m²
Inhoud
190 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Veldzicht 85

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Veldzicht 85

Energielabel

Energieklasse
NONE

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

4.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.6 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

3.4 km

Buurtinformatie in Amsterdam

4845 Inwoners
2495 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
2452 Woningvoorraad
€273.000 Gem. woningwaarde Wildeman
10% Koopwoningen
15.350 Inwoners per km²

Locatie van Veldzicht 85

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Veldzicht 85

Wat is de geschatte woningwaarde van Veldzicht 85?

De prijsindicatie voor Veldzicht 85 ligt rond €150.000 tot €175.000. De gemiddelde woningwaarde in Wildeman is €273.000. Dat komt neer op circa €4.403 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Veldzicht 85 zich tot de wijk Wildeman?

Veldzicht 85 is een appartement van 62 m² in de wijk Wildeman. De buurt telt 2.452 woningen. Daarvan is 10% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 15.350 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Veldzicht 85?

Veldzicht 85 is een appartement in Wildeman, gebouwd in 2000 (26 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Veldzicht 85 vergeleken met de buurt?

Veldzicht 85 heeft 62 m² woonoppervlakte en 190 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Wildeman ligt de gemiddelde woningwaarde op €273.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Veldzicht 85 en wat betekent dat?

Veldzicht 85 heeft energielabel NONE. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van Veldzicht 85?

Veldzicht 85 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Wildeman?

De wijk Wildeman in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.845 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €273.000, 10% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Wildeman?

Vanuit Veldzicht 85 in Wildeman bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 4.3 km, snelwegoprit op 3.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Wildeman?

Zorg en onderwijs in de buurt van Veldzicht 85: ziekenhuis op 3.6 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 1.8 km.