Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1983
- Woonoppervlakte
- 93 m²
Vrijburg 63 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1983. De woning heeft een woonoppervlakte van 93 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €273.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Vrijburg 63
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.3 kmTreinstation
4.3 kmSnelweg oprit
3.2 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
1.8 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
3.6 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
1.8 kmBioscoop
3.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Wildeman is €273.000. Dat komt neer op circa €2.935 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVrijburg 63 is een woonhuis van 93 m² in de wijk Wildeman. De buurt telt 2.452 woningen. Daarvan is 10% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 15.350 inwoners per km².
Vrijburg 63 is een woonhuis in Wildeman, gebouwd in 1983 (43 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Vrijburg 63 heeft 93 m² woonoppervlakte. In Wildeman ligt de gemiddelde woningwaarde op €273.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Wildeman in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.845 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €273.000, 10% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Vrijburg 63 in Wildeman bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 4.3 km, snelwegoprit op 3.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Vrijburg 63: ziekenhuis op 3.6 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 1.8 km.
Recreatie nabij Wildeman: restaurant (0.3 km), cafe (0.4 km).
Een woningrapport voor Vrijburg 63 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Wildeman. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1983, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.