Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Hoekenes 88 Amsterdam

Hoekenes 88, 1068 MZ Amsterdam

119 m² Bouwjaar 1985 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Hoekenes 88 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Amsterdam, gebouwd in 1985. De woning heeft een woonoppervlakte van 119 m², een perceel van 228 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €356.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1985
Woonoppervlakte
119 m²
Perceeloppervlakte
228 m²
Inhoud
425 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€835.000 tot €935.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
Aan water, In woonwijk, Vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Hoekenes 88

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hoekenes 88

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
116.77 kWh/m²
Primaire fossiele energie
140.62 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
19.2%
CO₂-emissie
24.2 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

3.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

4.3 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1245 Inwoners
680 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
661 Woningvoorraad
€356.000 Gem. woningwaarde Calandlaan/Lelylaan
25% Koopwoningen
4.720 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hoekenes 88

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Hoekenes 88

Wat is de geschatte woningwaarde van Hoekenes 88?

De prijsindicatie voor Hoekenes 88 ligt rond €835.000 tot €935.000. De gemiddelde woningwaarde in Calandlaan/Lelylaan is €356.000. Dat komt neer op circa €2.992 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hoekenes 88 zich tot de wijk Calandlaan/Lelylaan?

Hoekenes 88 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 119 m² in de wijk Calandlaan/Lelylaan. De buurt telt 661 woningen. Daarvan is 25% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.720 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hoekenes 88?

Hoekenes 88 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Calandlaan/Lelylaan, gebouwd in 1985 (41 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Hoekenes 88 vergeleken met de buurt?

Hoekenes 88 heeft 119 m² woonoppervlakte en 425 m³ inhoud. Het perceel is 228 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Calandlaan/Lelylaan ligt de gemiddelde woningwaarde op €356.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hoekenes 88 en wat betekent dat?

Hoekenes 88 heeft energielabel A. Geldig tot 2033-06-06. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 24.2 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hoekenes 88?

Hoekenes 88 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Calandlaan/Lelylaan?

De wijk Calandlaan/Lelylaan in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.245 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €356.000, 25% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Calandlaan/Lelylaan?

Vanuit Hoekenes 88 in Calandlaan/Lelylaan bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 3.5 km, snelwegoprit op 2.9 km.