Streetview Hoekenes 34 Amsterdam

Hoekenes 34, 1068 MV Amsterdam

276 m² Bouwjaar 1966

Hoekenes 34 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1966. De woning heeft een woonoppervlakte van 276 m² en een perceel van 593 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €356.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1966
Woonoppervlakte
276 m²
Perceeloppervlakte
593 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Hoekenes 34

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

3.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

3.9 km

Buurtinformatie in Amsterdam

4270 Inwoners
2195 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
2052 Woningvoorraad
€356.000 Gem. woningwaarde Osdorpplein e.o.
19% Koopwoningen
14.187 Inwoners per km²

Locatie van Hoekenes 34

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Hoekenes 34

Wat is de geschatte woningwaarde van Hoekenes 34?

De prijsindicatie voor Hoekenes 34 ligt rond €455.000 tot €555.000. De gemiddelde woningwaarde in Osdorpplein e.o. is €356.000. Dat komt neer op circa €1.290 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hoekenes 34 zich tot de wijk Osdorpplein e.o.?

Hoekenes 34 is een woonhuis van 276 m² in de wijk Osdorpplein e.o.. De buurt telt 2.052 woningen. Daarvan is 19% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 14.187 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hoekenes 34?

Hoekenes 34 is een woonhuis in Osdorpplein e.o., gebouwd in 1966 (60 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Hoekenes 34 vergeleken met de buurt?

Hoekenes 34 heeft 276 m² woonoppervlakte. Het perceel is 593 m². In Osdorpplein e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €356.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Osdorpplein e.o.?

De wijk Osdorpplein e.o. in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.270 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €356.000, 19% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Osdorpplein e.o.?

Vanuit Hoekenes 34 in Osdorpplein e.o. bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 3.7 km, snelwegoprit op 3.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Osdorpplein e.o.?

Zorg en onderwijs in de buurt van Hoekenes 34: ziekenhuis op 3 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Osdorpplein e.o.?

Recreatie nabij Osdorpplein e.o.: restaurant (0.2 km), cafe (0.6 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Hoekenes 34?