Tussenverdieping (appartement) Burgemeester Röellstraat 602 Amsterdam

Burgemeester Röellstraat 602, 1067 XW Amsterdam

104 m² Bouwjaar 2004 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Burgemeester Röellstraat 602 is een tussenverdieping (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 2004. De woning heeft een woonoppervlakte van 104 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €372.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2004
Woonoppervlakte
104 m²
Inhoud
310 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€445.000 tot €495.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Plat dak
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Burgemeester Röellstraat 602

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Burgemeester Röellstraat 602

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
74.24 kWh/m²
Primaire fossiele energie
145.8 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
28.49 kg/m²

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

3.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.9 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.3 km
Cultuur

Bioscoop

2 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2920 Inwoners
1185 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1064 Woningvoorraad
€372.000 Gem. woningwaarde Bakemabuurt
24% Koopwoningen
15.537 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Burgemeester Röellstraat 602

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Burgemeester Röellstraat 602

Wat is de geschatte woningwaarde van Burgemeester Röellstraat 602?

De prijsindicatie voor Burgemeester Röellstraat 602 ligt rond €445.000 tot €495.000. De gemiddelde woningwaarde in Bakemabuurt is €372.000. Dat komt neer op circa €3.577 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Burgemeester Röellstraat 602 zich tot de wijk Bakemabuurt?

Burgemeester Röellstraat 602 is een tussenverdieping (appartement) van 104 m² in de wijk Bakemabuurt. De buurt telt 1.064 woningen. Daarvan is 24% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 15.537 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Burgemeester Röellstraat 602?

Burgemeester Röellstraat 602 is een tussenverdieping (appartement) in Bakemabuurt, gebouwd in 2004 (22 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Burgemeester Röellstraat 602 vergeleken met de buurt?

Burgemeester Röellstraat 602 heeft 104 m² woonoppervlakte en 310 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 35 m² per kamer. In Bakemabuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €372.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Burgemeester Röellstraat 602 en wat betekent dat?

Burgemeester Röellstraat 602 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-08-07. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 28.49 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Burgemeester Röellstraat 602?

Burgemeester Röellstraat 602 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Bakemabuurt?

De wijk Bakemabuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.920 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €372.000, 24% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bakemabuurt?