Streetview Dirk Sonoystraat 11 Amsterdam

Dirk Sonoystraat 11, 1067 XP Amsterdam

34 m² Bouwjaar 2021 Label A+

Dirk Sonoystraat 11 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 2021. De woning heeft een woonoppervlakte van 34 m² en een perceel van 337 m². Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €372.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2021
Woonoppervlakte
34 m²
Perceeloppervlakte
337 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Dirk Sonoystraat 11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Dirk Sonoystraat 11

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
74.78 kWh/m²
Primaire fossiele energie
21.77 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
85.4%
CO₂-emissie
15.19 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

3.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.9 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.3 km
Cultuur

Bioscoop

2 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2920 Inwoners
1185 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1064 Woningvoorraad
€372.000 Gem. woningwaarde Bakemabuurt
24% Koopwoningen
15.537 Inwoners per km²

Locatie van Dirk Sonoystraat 11

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Dirk Sonoystraat 11

Wat is de geschatte woningwaarde van Dirk Sonoystraat 11?

De gemiddelde woningwaarde in Bakemabuurt is €372.000. Dat komt neer op circa €10.941 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Dirk Sonoystraat 11 zich tot de wijk Bakemabuurt?

Dirk Sonoystraat 11 is een woonhuis van 34 m² in de wijk Bakemabuurt. De buurt telt 1.064 woningen. Daarvan is 24% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 15.537 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Dirk Sonoystraat 11?

Dirk Sonoystraat 11 is een woonhuis in Bakemabuurt, gebouwd in 2021 (5 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Dirk Sonoystraat 11 vergeleken met de buurt?

Dirk Sonoystraat 11 heeft 34 m² woonoppervlakte. Het perceel is 337 m². In Bakemabuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €372.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Dirk Sonoystraat 11 en wat betekent dat?

Dirk Sonoystraat 11 heeft energielabel A+. Geldig tot 2031-05-19. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 15.19 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Bakemabuurt?

De wijk Bakemabuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.920 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €372.000, 24% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bakemabuurt?

Vanuit Dirk Sonoystraat 11 in Bakemabuurt bereik je: supermarkt op 0.2 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 3.6 km, snelwegoprit op 1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Bakemabuurt?

Zorg en onderwijs in de buurt van Dirk Sonoystraat 11: ziekenhuis op 2.9 km, apotheek op 0.3 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 1.2 km.