Tussenwoning Haya van Someren-Downerstraat 42 Amsterdam

Haya van Someren-Downerstraat 42, 1067 WR Amsterdam

139 m² Bouwjaar 1991 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Haya van Someren-Downerstraat 42 is een tussenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1991. De woning heeft een woonoppervlakte van 139 m², een perceel van 158 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €478.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1991
Woonoppervlakte
139 m²
Perceeloppervlakte
158 m²
Inhoud
559 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€685.000 tot €785.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In centrum en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Haya van Someren-Downerstraat 42

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Haya van Someren-Downerstraat 42

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
122.94 kWh/m²
Primaire fossiele energie
189.83 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
35.43 kg/m²

Tuin
Ja (83.0 m²)

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.1 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2425 Inwoners
1010 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
923 Woningvoorraad
€478.000 Gem. woningwaarde De Eendracht
52% Koopwoningen
7.866 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Haya van Someren-Downerstraat 42

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Haya van Someren-Downerstraat 42

Wat is de geschatte woningwaarde van Haya van Someren-Downerstraat 42?

De prijsindicatie voor Haya van Someren-Downerstraat 42 ligt rond €685.000 tot €785.000. De gemiddelde woningwaarde in De Eendracht is €478.000. Dat komt neer op circa €3.439 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Haya van Someren-Downerstraat 42 zich tot de wijk De Eendracht?

Haya van Someren-Downerstraat 42 is een tussenwoning van 139 m² in de wijk De Eendracht. De buurt telt 923 woningen. Daarvan is 52% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.866 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Haya van Someren-Downerstraat 42?

Haya van Someren-Downerstraat 42 is een tussenwoning in De Eendracht, gebouwd in 1991 (35 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Haya van Someren-Downerstraat 42 vergeleken met de buurt?

Haya van Someren-Downerstraat 42 heeft 139 m² woonoppervlakte en 559 m³ inhoud. Het perceel is 158 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In De Eendracht ligt de gemiddelde woningwaarde op €478.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Haya van Someren-Downerstraat 42 en wat betekent dat?

Haya van Someren-Downerstraat 42 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-08-05. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 35.43 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Haya van Someren-Downerstraat 42?

Haya van Someren-Downerstraat 42 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 83 m².

Hoe is de woningmarkt in De Eendracht?

De wijk De Eendracht in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.425 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €478.000, 52% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.