Tussenwoning J.G. Suurhoffstraat 125 Amsterdam

J.G. Suurhoffstraat 125, 1067 VR Amsterdam

102 m² Bouwjaar 1990 4 kamers 3 slaapkamers Label C

J.G. Suurhoffstraat 125 is een tussenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1990. De woning heeft een woonoppervlakte van 102 m², een perceel van 119 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €478.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1990
Woonoppervlakte
102 m²
Perceeloppervlakte
119 m²
Inhoud
346 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€440.000 tot €540.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor J.G. Suurhoffstraat 125

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel J.G. Suurhoffstraat 125

Energielabel

Energieklasse
C

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.1 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2425 Inwoners
1010 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
923 Woningvoorraad
€478.000 Gem. woningwaarde De Eendracht
52% Koopwoningen
7.866 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van J.G. Suurhoffstraat 125

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over J.G. Suurhoffstraat 125

Wat is de geschatte woningwaarde van J.G. Suurhoffstraat 125?

De prijsindicatie voor J.G. Suurhoffstraat 125 ligt rond €440.000 tot €540.000. De gemiddelde woningwaarde in De Eendracht is €478.000. Dat komt neer op circa €4.686 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt J.G. Suurhoffstraat 125 zich tot de wijk De Eendracht?

J.G. Suurhoffstraat 125 is een tussenwoning van 102 m² in de wijk De Eendracht. De buurt telt 923 woningen. Daarvan is 52% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.866 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op J.G. Suurhoffstraat 125?

J.G. Suurhoffstraat 125 is een tussenwoning in De Eendracht, gebouwd in 1990 (36 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is J.G. Suurhoffstraat 125 vergeleken met de buurt?

J.G. Suurhoffstraat 125 heeft 102 m² woonoppervlakte en 346 m³ inhoud. Het perceel is 119 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In De Eendracht ligt de gemiddelde woningwaarde op €478.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van J.G. Suurhoffstraat 125 en wat betekent dat?

J.G. Suurhoffstraat 125 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van J.G. Suurhoffstraat 125?

J.G. Suurhoffstraat 125 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in De Eendracht?

De wijk De Eendracht in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.425 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €478.000, 52% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Eendracht?

Vanuit J.G. Suurhoffstraat 125 in De Eendracht bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 4 km, snelwegoprit op 1.3 km.