Eengezinswoning, hoekwoning (kwadrant woning) Marga Klompélaan 86 Amsterdam

Marga Klompélaan 86, 1067 VA Amsterdam

99 m² Bouwjaar 1990 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Marga Klompélaan 86 is een eengezinswoning, hoekwoning (kwadrant woning) in Amsterdam, gebouwd in 1990. De woning heeft een woonoppervlakte van 99 m², een perceel van 158 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €478.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, hoekwoning (kwadrant woning)
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1990
Woonoppervlakte
99 m²
Perceeloppervlakte
158 m²
Inhoud
350 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€525.000 tot €625.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Marga Klompélaan 86

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Marga Klompélaan 86

Tuin
Ja (100.0 m²)

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.1 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2425 Inwoners
1010 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
923 Woningvoorraad
€478.000 Gem. woningwaarde De Eendracht
52% Koopwoningen
7.866 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Marga Klompélaan 86

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Marga Klompélaan 86

Wat is de geschatte woningwaarde van Marga Klompélaan 86?

De prijsindicatie voor Marga Klompélaan 86 ligt rond €525.000 tot €625.000. De gemiddelde woningwaarde in De Eendracht is €478.000. Dat komt neer op circa €4.828 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Marga Klompélaan 86 zich tot de wijk De Eendracht?

Marga Klompélaan 86 is een eengezinswoning, hoekwoning (kwadrant woning) van 99 m² in de wijk De Eendracht. De buurt telt 923 woningen. Daarvan is 52% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.866 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Marga Klompélaan 86?

Marga Klompélaan 86 is een eengezinswoning, hoekwoning (kwadrant woning) in De Eendracht, gebouwd in 1990 (36 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Marga Klompélaan 86 vergeleken met de buurt?

Marga Klompélaan 86 heeft 99 m² woonoppervlakte en 350 m³ inhoud. Het perceel is 158 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In De Eendracht ligt de gemiddelde woningwaarde op €478.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Marga Klompélaan 86 en wat betekent dat?

Marga Klompélaan 86 heeft energielabel C. Geldig tot 2028-11-23. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Marga Klompélaan 86?

Marga Klompélaan 86 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 100 m².

Hoe is de woningmarkt in De Eendracht?

De wijk De Eendracht in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.425 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €478.000, 52% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Eendracht?

Vanuit Marga Klompélaan 86 in De Eendracht bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 4 km, snelwegoprit op 1.3 km.