Woningdetails
- Type
- Hoekwoning
- Bouwvorm
- ExistingConstruction
- Bouwjaar
- 1990
- Woonoppervlakte
- 109 m²
- Inhoud
- 395 m³
- Kamers
- 7
- Slaapkamers
- 4
- Badkamers
- 1
- Laatst bekende transactie
- Periode 2018 tot 2022
Marga Klompélaan 100 is een hoekwoning in Amsterdam, gebouwd in 1990. De woning heeft een woonoppervlakte van 109 m² en 7 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €478.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Marga Klompélaan 100
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.9 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
4 kmSnelweg oprit
1.3 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
2.3 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
4.1 kmRestaurant
0.7 kmCafé
1 kmBibliotheek
1.2 kmBioscoop
2.9 km* GEEN GARANTSTELLING * MAX. 2 DELERS Welkom bij deze charmante volledig gemeubileerde woning gelegen aan de rustige Marga Klompelaan in Amsterdam.
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Marga Klompélaan 100 ligt rond €430.000 tot €480.000. De gemiddelde woningwaarde in De Eendracht is €478.000. Dat komt neer op circa €4.385 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenMarga Klompélaan 100 is een hoekwoning van 109 m² in de wijk De Eendracht. De buurt telt 923 woningen. Daarvan is 52% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.866 inwoners per km².
Marga Klompélaan 100 is een hoekwoning in De Eendracht, gebouwd in 1990 (36 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Marga Klompélaan 100 heeft 109 m² woonoppervlakte en 395 m³ inhoud. Met 7 kamers is dat gemiddeld 16 m² per kamer. In De Eendracht ligt de gemiddelde woningwaarde op €478.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Marga Klompélaan 100 heeft energielabel C. Geldig tot 2028-09-26. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Marga Klompélaan 100 heeft 7 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.
De wijk De Eendracht in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.425 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €478.000, 52% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Marga Klompélaan 100 in De Eendracht bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 4 km, snelwegoprit op 1.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Marga Klompélaan 100: ziekenhuis op 4.1 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 2.3 km.