Streetview Raasdorperweg 22 A Amsterdam

Raasdorperweg 22 A, 1067 TK Amsterdam

81 m² Bouwjaar 1938

Raasdorperweg 22 A is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1938. De woning heeft een woonoppervlakte van 81 m² en een perceel van 770 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €743.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1938
Woonoppervlakte
81 m²
Perceeloppervlakte
770 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Raasdorperweg 22 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

1.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.7 km
Vervoer

Treinstation

3.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.6 km
Horeca

Restaurant

1.4 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

4.8 km

Buurtinformatie in Amsterdam

760 Inwoners
355 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
283 Woningvoorraad
€743.000 Gem. woningwaarde Osdorper Bovenpolder
70% Koopwoningen
315 Inwoners per km²

Locatie van Raasdorperweg 22 A

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Raasdorperweg 22 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Raasdorperweg 22 A?

De gemiddelde woningwaarde in Osdorper Bovenpolder is €743.000. Dat komt neer op circa €9.173 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Raasdorperweg 22 A zich tot de wijk Osdorper Bovenpolder?

Raasdorperweg 22 A is een woonhuis van 81 m² in de wijk Osdorper Bovenpolder. De buurt telt 283 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 315 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Raasdorperweg 22 A?

Raasdorperweg 22 A is een woonhuis in Osdorper Bovenpolder, gebouwd in 1938 (88 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Raasdorperweg 22 A vergeleken met de buurt?

Raasdorperweg 22 A heeft 81 m² woonoppervlakte. Het perceel is 770 m². In Osdorper Bovenpolder ligt de gemiddelde woningwaarde op €743.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Osdorper Bovenpolder?

De wijk Osdorper Bovenpolder in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 760 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €743.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Osdorper Bovenpolder?

Vanuit Raasdorperweg 22 A in Osdorper Bovenpolder bereik je: supermarkt op 1.7 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 1.7 km, treinstation op 3.3 km, snelwegoprit op 2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Osdorper Bovenpolder?

Zorg en onderwijs in de buurt van Raasdorperweg 22 A: ziekenhuis op 5.6 km, apotheek op 1.9 km, kinderdagverblijf op 1.3 km, middelbare school op 3.1 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Osdorper Bovenpolder?