Streetview Lutkemeerweg 92 Amsterdam

Lutkemeerweg 92, 1067 TH Amsterdam

263 m² Bouwjaar 2012 Label A++

Lutkemeerweg 92 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 2012. De woning heeft een woonoppervlakte van 263 m² en een perceel van 898 m². Het energielabel is A++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €743.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2012
Woonoppervlakte
263 m²
Perceeloppervlakte
898 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Lutkemeerweg 92

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lutkemeerweg 92

Energielabel

Energieklasse
A++
Energiebehoefte
110.34 kWh/m²
Primaire fossiele energie
51.15 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
60.7%
CO₂-emissie
10.05 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

1.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.7 km
Vervoer

Treinstation

3.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.6 km
Horeca

Restaurant

1.4 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

4.8 km

Buurtinformatie in Amsterdam

760 Inwoners
355 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
283 Woningvoorraad
€743.000 Gem. woningwaarde Osdorper Bovenpolder
70% Koopwoningen
315 Inwoners per km²

Locatie van Lutkemeerweg 92

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Lutkemeerweg 92

Wat is de geschatte woningwaarde van Lutkemeerweg 92?

De prijsindicatie voor Lutkemeerweg 92 ligt rond €725.000 tot €825.000. De gemiddelde woningwaarde in Osdorper Bovenpolder is €743.000. Dat komt neer op circa €2.825 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lutkemeerweg 92 zich tot de wijk Osdorper Bovenpolder?

Lutkemeerweg 92 is een woonhuis van 263 m² in de wijk Osdorper Bovenpolder. De buurt telt 283 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 315 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lutkemeerweg 92?

Lutkemeerweg 92 is een woonhuis in Osdorper Bovenpolder, gebouwd in 2012 (14 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Lutkemeerweg 92 vergeleken met de buurt?

Lutkemeerweg 92 heeft 263 m² woonoppervlakte. Het perceel is 898 m². In Osdorper Bovenpolder ligt de gemiddelde woningwaarde op €743.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lutkemeerweg 92 en wat betekent dat?

Lutkemeerweg 92 heeft energielabel A++. Geldig tot 2035-07-30. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 10.05 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Osdorper Bovenpolder?

De wijk Osdorper Bovenpolder in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 760 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €743.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Osdorper Bovenpolder?

Vanuit Lutkemeerweg 92 in Osdorper Bovenpolder bereik je: supermarkt op 1.7 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 1.7 km, treinstation op 3.3 km, snelwegoprit op 2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Osdorper Bovenpolder?