Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1945
- Woonoppervlakte
- 95 m²
- Perceeloppervlakte
- 710 m²
- Inhoud
- 250 m³
- Kamers
- 3
- Slaapkamers
- 2
Lutkemeerweg 274 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1945. De woning heeft een woonoppervlakte van 95 m², een perceel van 710 m² en 3 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.021.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Lutkemeerweg 274
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.1 kmSupermarkt
2.4 kmHuisarts
2.4 kmTreinstation
5 kmSnelweg oprit
2.4 kmKinderdagverblijf
1.9 kmMiddelbare school
3 kmApotheek
2.5 kmZiekenhuis
5.7 kmRestaurant
1.9 kmCafé
2.1 kmBibliotheek
3.3 kmBioscoop
5.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Bedrijvenpark Lutkemeer is €1.021.000. Dat komt neer op circa €10.747 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenLutkemeerweg 274 is een woonhuis van 95 m² in de wijk Bedrijvenpark Lutkemeer. De buurt telt 23 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 33 inwoners per km².
Lutkemeerweg 274 is een woonhuis in Bedrijvenpark Lutkemeer, gebouwd in 1945 (81 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Lutkemeerweg 274 heeft 95 m² woonoppervlakte en 250 m³ inhoud. Het perceel is 710 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Bedrijvenpark Lutkemeer ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.021.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Lutkemeerweg 274 heeft energielabel G. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen.
Lutkemeerweg 274 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.
De wijk Bedrijvenpark Lutkemeer in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 70 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.021.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Lutkemeerweg 274 in Bedrijvenpark Lutkemeer bereik je: supermarkt op 2.4 km, basisschool op 2.1 km, huisarts op 2.4 km, treinstation op 5 km, snelwegoprit op 2.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Lutkemeerweg 274: ziekenhuis op 5.7 km, apotheek op 2.5 km, kinderdagverblijf op 1.9 km, middelbare school op 3 km.