Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1961
- Woonoppervlakte
- 82 m²
- Perceeloppervlakte
- 605 m²
Lutkemeerweg 224 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1961. De woning heeft een woonoppervlakte van 82 m² en een perceel van 605 m². Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.021.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Lutkemeerweg 224
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.1 kmSupermarkt
2.4 kmHuisarts
2.4 kmTreinstation
5 kmSnelweg oprit
2.4 kmKinderdagverblijf
1.9 kmMiddelbare school
3 kmApotheek
2.5 kmZiekenhuis
5.7 kmRestaurant
1.9 kmCafé
2.1 kmBibliotheek
3.3 kmBioscoop
5.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Bedrijvenpark Lutkemeer is €1.021.000. Dat komt neer op circa €12.451 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenLutkemeerweg 224 is een woonhuis van 82 m² in de wijk Bedrijvenpark Lutkemeer. De buurt telt 23 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 33 inwoners per km².
Lutkemeerweg 224 is een woonhuis in Bedrijvenpark Lutkemeer, gebouwd in 1961 (65 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Lutkemeerweg 224 heeft 82 m² woonoppervlakte. Het perceel is 605 m². In Bedrijvenpark Lutkemeer ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.021.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Lutkemeerweg 224 heeft energielabel G. Geldig tot 2030-12-02. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Bedrijvenpark Lutkemeer in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 70 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.021.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Lutkemeerweg 224 in Bedrijvenpark Lutkemeer bereik je: supermarkt op 2.4 km, basisschool op 2.1 km, huisarts op 2.4 km, treinstation op 5 km, snelwegoprit op 2.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Lutkemeerweg 224: ziekenhuis op 5.7 km, apotheek op 2.5 km, kinderdagverblijf op 1.9 km, middelbare school op 3 km.