Streetview Osdorperweg 938 Amsterdam

Osdorperweg 938, 1067 TE Amsterdam

85 m² Bouwjaar 1963 4 kamers 3 slaapkamers Label B

Osdorperweg 938 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1963. De woning heeft een woonoppervlakte van 85 m², een perceel van 500 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €743.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1963
Woonoppervlakte
85 m²
Perceeloppervlakte
500 m²
Inhoud
230 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Osdorperweg 938

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Osdorperweg 938

Energielabel

Energieklasse
B
Energie-index
1.19
CO₂-emissie
3478.14 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

1.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.7 km
Vervoer

Treinstation

3.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.6 km
Horeca

Restaurant

1.4 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

4.8 km

Buurtinformatie in Amsterdam

760 Inwoners
355 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
283 Woningvoorraad
€743.000 Gem. woningwaarde Osdorper Bovenpolder
70% Koopwoningen
315 Inwoners per km²

Locatie van Osdorperweg 938

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Osdorperweg 938

Wat is de geschatte woningwaarde van Osdorperweg 938?

De prijsindicatie voor Osdorperweg 938 ligt rond €280.000 tot €330.000. De gemiddelde woningwaarde in Osdorper Bovenpolder is €743.000. Dat komt neer op circa €8.741 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Osdorperweg 938 zich tot de wijk Osdorper Bovenpolder?

Osdorperweg 938 is een woonhuis van 85 m² in de wijk Osdorper Bovenpolder. De buurt telt 283 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 315 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Osdorperweg 938?

Osdorperweg 938 is een woonhuis in Osdorper Bovenpolder, gebouwd in 1963 (63 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Osdorperweg 938 vergeleken met de buurt?

Osdorperweg 938 heeft 85 m² woonoppervlakte en 230 m³ inhoud. Het perceel is 500 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Osdorper Bovenpolder ligt de gemiddelde woningwaarde op €743.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Osdorperweg 938 en wat betekent dat?

Osdorperweg 938 heeft energielabel B. Geldig tot 2027-09-19. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 3478.14 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Osdorperweg 938?

Osdorperweg 938 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Osdorper Bovenpolder?

De wijk Osdorper Bovenpolder in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 760 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €743.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Osdorper Bovenpolder?

Vanuit Osdorperweg 938 in Osdorper Bovenpolder bereik je: supermarkt op 1.7 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 1.7 km, treinstation op 3.3 km, snelwegoprit op 2 km.