Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1994
- Woonoppervlakte
- 130 m²
- Perceeloppervlakte
- 370 m²
Osdorperweg 896 C is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1994. De woning heeft een woonoppervlakte van 130 m² en een perceel van 370 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €743.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Osdorperweg 896 C
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.3 kmSupermarkt
1.7 kmHuisarts
1.7 kmTreinstation
3.3 kmSnelweg oprit
2 kmKinderdagverblijf
1.3 kmMiddelbare school
3.1 kmApotheek
1.9 kmZiekenhuis
5.6 kmRestaurant
1.4 kmCafé
1.4 kmBibliotheek
2.7 kmBioscoop
4.8 kmDe prijsindicatie voor Osdorperweg 896 C ligt rond €395.000 tot €445.000. De gemiddelde woningwaarde in Osdorper Bovenpolder is €743.000. Dat komt neer op circa €5.715 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenOsdorperweg 896 C is een woonhuis van 130 m² in de wijk Osdorper Bovenpolder. De buurt telt 283 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 315 inwoners per km².
Osdorperweg 896 C is een woonhuis in Osdorper Bovenpolder, gebouwd in 1994 (32 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Osdorperweg 896 C heeft 130 m² woonoppervlakte. Het perceel is 370 m². In Osdorper Bovenpolder ligt de gemiddelde woningwaarde op €743.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Osdorper Bovenpolder in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 760 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €743.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Osdorperweg 896 C in Osdorper Bovenpolder bereik je: supermarkt op 1.7 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 1.7 km, treinstation op 3.3 km, snelwegoprit op 2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Osdorperweg 896 C: ziekenhuis op 5.6 km, apotheek op 1.9 km, kinderdagverblijf op 1.3 km, middelbare school op 3.1 km.
Recreatie nabij Osdorper Bovenpolder: restaurant (1.4 km), cafe (1.4 km).
De prijsindicatie ligt rond €395.000 tot €445.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Osdorper Bovenpolder is €743.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.