Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1971
- Woonoppervlakte
- 92 m²
- Perceeloppervlakte
- 196 m²
- Inhoud
- 332 m³
- Kamers
- 4
- Slaapkamers
- 3
Ookmeerweg 279 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1971. De woning heeft een woonoppervlakte van 92 m², een perceel van 196 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.021.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Ookmeerweg 279
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.1 kmSupermarkt
2.4 kmHuisarts
2.4 kmTreinstation
5 kmSnelweg oprit
2.4 kmKinderdagverblijf
1.9 kmMiddelbare school
3 kmApotheek
2.5 kmZiekenhuis
5.7 kmRestaurant
1.9 kmCafé
2.1 kmBibliotheek
3.3 kmBioscoop
5.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Bedrijvenpark Lutkemeer is €1.021.000. Dat komt neer op circa €11.098 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenOokmeerweg 279 is een woonhuis van 92 m² in de wijk Bedrijvenpark Lutkemeer. De buurt telt 23 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 33 inwoners per km².
Ookmeerweg 279 is een woonhuis in Bedrijvenpark Lutkemeer, gebouwd in 1971 (55 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Ookmeerweg 279 heeft 92 m² woonoppervlakte en 332 m³ inhoud. Het perceel is 196 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Bedrijvenpark Lutkemeer ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.021.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Ookmeerweg 279 heeft energielabel D. Geldig tot 2033-08-30. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 46.97 kg/jaar.
Ookmeerweg 279 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Bedrijvenpark Lutkemeer in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 70 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.021.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Ookmeerweg 279 in Bedrijvenpark Lutkemeer bereik je: supermarkt op 2.4 km, basisschool op 2.1 km, huisarts op 2.4 km, treinstation op 5 km, snelwegoprit op 2.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Ookmeerweg 279: ziekenhuis op 5.7 km, apotheek op 2.5 km, kinderdagverblijf op 1.9 km, middelbare school op 3 km.