Streetview Jaap Edenstraat 13 Amsterdam

Jaap Edenstraat 13, 1067 RX Amsterdam

137 m² Bouwjaar 2007

Jaap Edenstraat 13 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 2007. De woning heeft een woonoppervlakte van 137 m² en een perceel van 568 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €459.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2007
Woonoppervlakte
137 m²
Perceeloppervlakte
568 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Jaap Edenstraat 13

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

4.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

2.8 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2910 Inwoners
1140 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
969 Woningvoorraad
€459.000 Gem. woningwaarde Van Tijenbuurt
46% Koopwoningen
10.248 Inwoners per km²

Locatie van Jaap Edenstraat 13

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Jaap Edenstraat 13

Wat is de geschatte woningwaarde van Jaap Edenstraat 13?

De gemiddelde woningwaarde in Van Tijenbuurt is €459.000. Dat komt neer op circa €3.350 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Jaap Edenstraat 13 zich tot de wijk Van Tijenbuurt?

Jaap Edenstraat 13 is een woonhuis van 137 m² in de wijk Van Tijenbuurt. De buurt telt 969 woningen. Daarvan is 46% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.248 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Jaap Edenstraat 13?

Jaap Edenstraat 13 is een woonhuis in Van Tijenbuurt, gebouwd in 2007 (19 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Jaap Edenstraat 13 vergeleken met de buurt?

Jaap Edenstraat 13 heeft 137 m² woonoppervlakte. Het perceel is 568 m². In Van Tijenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €459.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Van Tijenbuurt?

De wijk Van Tijenbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.910 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €459.000, 46% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Van Tijenbuurt?

Vanuit Jaap Edenstraat 13 in Van Tijenbuurt bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 4.4 km, snelwegoprit op 1.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Van Tijenbuurt?

Zorg en onderwijs in de buurt van Jaap Edenstraat 13: ziekenhuis op 3.4 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 2 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Van Tijenbuurt?

Recreatie nabij Van Tijenbuurt: restaurant (0.7 km), cafe (0.6 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Jaap Edenstraat 13?