Tussenwoning Dudok de Withof 4 Amsterdam

Dudok de Withof 4, 1067 RV Amsterdam

160 m² Bouwjaar 2016 7 kamers 3 slaapkamers Label A++

Dudok de Withof 4 is een tussenwoning in Amsterdam, gebouwd in 2016. De woning heeft een woonoppervlakte van 160 m², een perceel van 114 m² en 7 kamers. Het energielabel is A++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €459.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2016
Woonoppervlakte
160 m²
Perceeloppervlakte
114 m²
Inhoud
645 m³
Kamers
7
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€750.000 tot €850.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Dudok de Withof 4

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Dudok de Withof 4

Energielabel

Energieklasse
A++
Energiebehoefte
65.26 kWh/m²
Primaire fossiele energie
-6.53 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
106.4%
CO₂-emissie
10.8 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Stadsverwarming en gedeeltelijke vloerverwarming

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

4.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

2.8 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2910 Inwoners
1140 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
969 Woningvoorraad
€459.000 Gem. woningwaarde Van Tijenbuurt
46% Koopwoningen
10.248 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Dudok de Withof 4

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Dudok de Withof 4

Wat is de geschatte woningwaarde van Dudok de Withof 4?

De prijsindicatie voor Dudok de Withof 4 ligt rond €750.000 tot €850.000. De gemiddelde woningwaarde in Van Tijenbuurt is €459.000. Dat komt neer op circa €2.869 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Dudok de Withof 4 zich tot de wijk Van Tijenbuurt?

Dudok de Withof 4 is een tussenwoning van 160 m² in de wijk Van Tijenbuurt. De buurt telt 969 woningen. Daarvan is 46% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.248 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Dudok de Withof 4?

Dudok de Withof 4 is een tussenwoning in Van Tijenbuurt, gebouwd in 2016 (10 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Dudok de Withof 4 vergeleken met de buurt?

Dudok de Withof 4 heeft 160 m² woonoppervlakte en 645 m³ inhoud. Het perceel is 114 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Van Tijenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €459.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Dudok de Withof 4 en wat betekent dat?

Dudok de Withof 4 heeft energielabel A++. Geldig tot 2034-12-12. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 10.8 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Dudok de Withof 4?

Dudok de Withof 4 heeft 7 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Van Tijenbuurt?

De wijk Van Tijenbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.910 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €459.000, 46% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Van Tijenbuurt?

Vanuit Dudok de Withof 4 in Van Tijenbuurt bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 4.4 km, snelwegoprit op 1.5 km.