Streetview Troelstralaan 331 Amsterdam

Troelstralaan 331, 1067 MX Amsterdam

63 m² Bouwjaar 1996

Troelstralaan 331 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1996. De woning heeft een woonoppervlakte van 63 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €328.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1996
Woonoppervlakte
63 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Troelstralaan 331

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

3.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.4 km
Cultuur

Bioscoop

2.2 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1520 Inwoners
695 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
651 Woningvoorraad
€328.000 Gem. woningwaarde Wegener Sleeswijkbuurt
7% Koopwoningen
8.120 Inwoners per km²

Locatie van Troelstralaan 331

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Troelstralaan 331

Wat is de geschatte woningwaarde van Troelstralaan 331?

De gemiddelde woningwaarde in Wegener Sleeswijkbuurt is €328.000. Dat komt neer op circa €5.206 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Troelstralaan 331 zich tot de wijk Wegener Sleeswijkbuurt?

Troelstralaan 331 is een appartement van 63 m² in de wijk Wegener Sleeswijkbuurt. De buurt telt 651 woningen. Daarvan is 7% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.120 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Troelstralaan 331?

Troelstralaan 331 is een appartement in Wegener Sleeswijkbuurt, gebouwd in 1996 (30 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Troelstralaan 331 vergeleken met de buurt?

Troelstralaan 331 heeft 63 m² woonoppervlakte. In Wegener Sleeswijkbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €328.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Wegener Sleeswijkbuurt?

De wijk Wegener Sleeswijkbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.520 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €328.000, 7% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Wegener Sleeswijkbuurt?

Vanuit Troelstralaan 331 in Wegener Sleeswijkbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 3.9 km, snelwegoprit op 1.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Wegener Sleeswijkbuurt?

Zorg en onderwijs in de buurt van Troelstralaan 331: ziekenhuis op 2.8 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 1.4 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Wegener Sleeswijkbuurt?

Recreatie nabij Wegener Sleeswijkbuurt: restaurant (0.6 km), cafe (0.3 km).