Streetview Troelstralaan 289 Amsterdam

Troelstralaan 289, 1067 MX Amsterdam

199 m² Bouwjaar 2010 7 kamers Label A

Troelstralaan 289 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 2010. De woning heeft een woonoppervlakte van 199 m², een perceel van 82 m² en 7 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €459.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2010
Woonoppervlakte
199 m²
Perceeloppervlakte
82 m²
Inhoud
517 m³
Kamers
7

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Troelstralaan 289

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Troelstralaan 289

Energielabel

Energieklasse
A

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

4.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

2.8 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2910 Inwoners
1140 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
969 Woningvoorraad
€459.000 Gem. woningwaarde Van Tijenbuurt
46% Koopwoningen
10.248 Inwoners per km²

Locatie van Troelstralaan 289

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Troelstralaan 289

Wat is de geschatte woningwaarde van Troelstralaan 289?

De prijsindicatie voor Troelstralaan 289 ligt rond €345.000 tot €395.000. De gemiddelde woningwaarde in Van Tijenbuurt is €459.000. Dat komt neer op circa €2.307 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Troelstralaan 289 zich tot de wijk Van Tijenbuurt?

Troelstralaan 289 is een woonhuis van 199 m² in de wijk Van Tijenbuurt. De buurt telt 969 woningen. Daarvan is 46% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.248 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Troelstralaan 289?

Troelstralaan 289 is een woonhuis in Van Tijenbuurt, gebouwd in 2010 (16 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Troelstralaan 289 vergeleken met de buurt?

Troelstralaan 289 heeft 199 m² woonoppervlakte en 517 m³ inhoud. Het perceel is 82 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Van Tijenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €459.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Troelstralaan 289 en wat betekent dat?

Troelstralaan 289 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Troelstralaan 289?

Troelstralaan 289 heeft 7 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Van Tijenbuurt?

De wijk Van Tijenbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.910 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €459.000, 46% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Van Tijenbuurt?

Vanuit Troelstralaan 289 in Van Tijenbuurt bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 4.4 km, snelwegoprit op 1.5 km.