Eengezinswoning, tussenwoning Goeman Borgesiusstraat 76 Amsterdam

Goeman Borgesiusstraat 76, 1067 LV Amsterdam

94 m² Bouwjaar 1957 5 kamers 3 slaapkamers Label B

Goeman Borgesiusstraat 76 is een eengezinswoning, tussenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1957. De woning heeft een woonoppervlakte van 94 m², een perceel van 101 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €459.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1957
Woonoppervlakte
94 m²
Perceeloppervlakte
101 m²
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€470.000 tot €520.000
Ligging
Aan rustige weg, In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Goeman Borgesiusstraat 76

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Goeman Borgesiusstraat 76

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
122.24 kWh/m²
Primaire fossiele energie
170.3 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
12.9%
CO₂-emissie
30.07 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

4.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

2.8 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2910 Inwoners
1140 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
969 Woningvoorraad
€459.000 Gem. woningwaarde Van Tijenbuurt
46% Koopwoningen
10.248 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Goeman Borgesiusstraat 76

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Goeman Borgesiusstraat 76

Wat is de geschatte woningwaarde van Goeman Borgesiusstraat 76?

De prijsindicatie voor Goeman Borgesiusstraat 76 ligt rond €470.000 tot €520.000. De gemiddelde woningwaarde in Van Tijenbuurt is €459.000. Dat komt neer op circa €4.883 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Goeman Borgesiusstraat 76 zich tot de wijk Van Tijenbuurt?

Goeman Borgesiusstraat 76 is een eengezinswoning, tussenwoning van 94 m² in de wijk Van Tijenbuurt. De buurt telt 969 woningen. Daarvan is 46% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.248 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Goeman Borgesiusstraat 76?

Goeman Borgesiusstraat 76 is een eengezinswoning, tussenwoning in Van Tijenbuurt, gebouwd in 1957 (69 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Goeman Borgesiusstraat 76 vergeleken met de buurt?

Goeman Borgesiusstraat 76 heeft 94 m² woonoppervlakte. Het perceel is 101 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Van Tijenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €459.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Goeman Borgesiusstraat 76 en wat betekent dat?

Goeman Borgesiusstraat 76 heeft energielabel B. Geldig tot 2033-10-25. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 30.07 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Goeman Borgesiusstraat 76?

Goeman Borgesiusstraat 76 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Van Tijenbuurt?

De wijk Van Tijenbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.910 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €459.000, 46% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Van Tijenbuurt?