Streetview Pieter van der Werfstraat 73 Amsterdam

Pieter van der Werfstraat 73, 1067 EM Amsterdam

46 m² Bouwjaar 2014 2 kamers Label A

Pieter van der Werfstraat 73 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 2014. De woning heeft een woonoppervlakte van 46 m² en 2 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €387.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2014
Woonoppervlakte
46 m²
Inhoud
127 m³
Kamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Pieter van der Werfstraat 73

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Pieter van der Werfstraat 73

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
1.03
CO₂-emissie
2252.34 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

3.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.6 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

2.1 km

Buurtinformatie in Amsterdam

6105 Inwoners
2545 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
2246 Woningvoorraad
€387.000 Gem. woningwaarde Ruys de Beerenbrouckbuurt
20% Koopwoningen
15.213 Inwoners per km²

Locatie van Pieter van der Werfstraat 73

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Pieter van der Werfstraat 73

Wat is de geschatte woningwaarde van Pieter van der Werfstraat 73?

De prijsindicatie voor Pieter van der Werfstraat 73 ligt rond €120.000 tot €145.000. De gemiddelde woningwaarde in Ruys de Beerenbrouckbuurt is €387.000. Dat komt neer op circa €8.413 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Pieter van der Werfstraat 73 zich tot de wijk Ruys de Beerenbrouckbuurt?

Pieter van der Werfstraat 73 is een appartement van 46 m² in de wijk Ruys de Beerenbrouckbuurt. De buurt telt 2.246 woningen. Daarvan is 20% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 15.213 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Pieter van der Werfstraat 73?

Pieter van der Werfstraat 73 is een appartement in Ruys de Beerenbrouckbuurt, gebouwd in 2014 (12 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Pieter van der Werfstraat 73 vergeleken met de buurt?

Pieter van der Werfstraat 73 heeft 46 m² woonoppervlakte en 127 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Ruys de Beerenbrouckbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €387.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Pieter van der Werfstraat 73 en wat betekent dat?

Pieter van der Werfstraat 73 heeft energielabel A. Geldig tot 2026-06-13. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 2252.34 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Pieter van der Werfstraat 73?

Pieter van der Werfstraat 73 heeft 2 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Ruys de Beerenbrouckbuurt?

De wijk Ruys de Beerenbrouckbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 6.105 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €387.000, 20% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Ruys de Beerenbrouckbuurt?