Eengezinswoning, tussenwoning Watermaalpad 13 Amsterdam

Watermaalpad 13, 1066 WX Amsterdam

185 m² Bouwjaar 1995 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Watermaalpad 13 is een eengezinswoning, tussenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1995. De woning heeft een woonoppervlakte van 185 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €584.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1995
Woonoppervlakte
185 m²
Inhoud
429 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€0 tot €15.000
Laatst bekende transactie
Periode 2015 tot 2018
Daktype
Plat dak
Ligging
Aan rustige weg, aan water en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Watermaalpad 13

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Watermaalpad 13

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

4.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

3.1 km
Cultuur

Bioscoop

5.9 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2220 Inwoners
890 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
839 Woningvoorraad
€584.000 Gem. woningwaarde Nieuw-Sloten-Zuidwest
95% Koopwoningen
10.267 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Watermaalpad 13

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Watermaalpad 13

Wat is de geschatte woningwaarde van Watermaalpad 13?

De prijsindicatie voor Watermaalpad 13 ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Nieuw-Sloten-Zuidwest is €584.000. Dat komt neer op circa €3.157 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Watermaalpad 13 zich tot de wijk Nieuw-Sloten-Zuidwest?

Watermaalpad 13 is een eengezinswoning, tussenwoning van 185 m² in de wijk Nieuw-Sloten-Zuidwest. De buurt telt 839 woningen. Daarvan is 95% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.267 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Watermaalpad 13?

Watermaalpad 13 is een eengezinswoning, tussenwoning in Nieuw-Sloten-Zuidwest, gebouwd in 1995 (31 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Watermaalpad 13 vergeleken met de buurt?

Watermaalpad 13 heeft 185 m² woonoppervlakte en 429 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 37 m² per kamer. In Nieuw-Sloten-Zuidwest ligt de gemiddelde woningwaarde op €584.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Watermaalpad 13 en wat betekent dat?

Watermaalpad 13 heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.

Hoe is de indeling van Watermaalpad 13?

Watermaalpad 13 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Nieuw-Sloten-Zuidwest?

De wijk Nieuw-Sloten-Zuidwest in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.220 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €584.000, 95% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nieuw-Sloten-Zuidwest?

Vanuit Watermaalpad 13 in Nieuw-Sloten-Zuidwest bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 4.4 km, snelwegoprit op 1 km.