Eengezinswoning, tussenwoning Kortrijk 23 Amsterdam

Kortrijk 23, 1066 TA Amsterdam

108 m² Bouwjaar 1994 6 kamers 5 slaapkamers Label A

Kortrijk 23 is een eengezinswoning, tussenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1994. De woning heeft een woonoppervlakte van 108 m², een perceel van 168 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €584.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1994
Woonoppervlakte
108 m²
Perceeloppervlakte
168 m²
Inhoud
355 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€585.000 tot €685.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan water, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Kortrijk 23

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kortrijk 23

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
81.53 kWh/m²
Primaire fossiele energie
139.87 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
25.62 kg/m²

Tuin
Ja (52.0 m²)

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

4.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

3.1 km
Cultuur

Bioscoop

5.9 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2220 Inwoners
890 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
839 Woningvoorraad
€584.000 Gem. woningwaarde Nieuw-Sloten-Zuidwest
95% Koopwoningen
10.267 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kortrijk 23

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Kortrijk 23

Wat is de geschatte woningwaarde van Kortrijk 23?

De prijsindicatie voor Kortrijk 23 ligt rond €585.000 tot €685.000. De gemiddelde woningwaarde in Nieuw-Sloten-Zuidwest is €584.000. Dat komt neer op circa €5.407 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kortrijk 23 zich tot de wijk Nieuw-Sloten-Zuidwest?

Kortrijk 23 is een eengezinswoning, tussenwoning van 108 m² in de wijk Nieuw-Sloten-Zuidwest. De buurt telt 839 woningen. Daarvan is 95% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.267 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kortrijk 23?

Kortrijk 23 is een eengezinswoning, tussenwoning in Nieuw-Sloten-Zuidwest, gebouwd in 1994 (32 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Kortrijk 23 vergeleken met de buurt?

Kortrijk 23 heeft 108 m² woonoppervlakte en 355 m³ inhoud. Het perceel is 168 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Nieuw-Sloten-Zuidwest ligt de gemiddelde woningwaarde op €584.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kortrijk 23 en wat betekent dat?

Kortrijk 23 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-05-01. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 25.62 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kortrijk 23?

Kortrijk 23 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 52 m².

Hoe is de woningmarkt in Nieuw-Sloten-Zuidwest?

De wijk Nieuw-Sloten-Zuidwest in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.220 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €584.000, 95% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nieuw-Sloten-Zuidwest?