Streetview Ardennenlaan 185 Amsterdam

Ardennenlaan 185, 1066 SE Amsterdam

87 m² Bouwjaar 1994 3 kamers 2 slaapkamers Label B

Ardennenlaan 185 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1994. De woning heeft een woonoppervlakte van 87 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €422.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1994
Woonoppervlakte
87 m²
Inhoud
265 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Ardennenlaan 185

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ardennenlaan 185

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

3.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

3.1 km
Cultuur

Bioscoop

5.5 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1165 Inwoners
685 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
637 Woningvoorraad
€422.000 Gem. woningwaarde Belgiëplein e.o.
43% Koopwoningen
14.075 Inwoners per km²

Locatie van Ardennenlaan 185

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Ardennenlaan 185

Wat is de geschatte woningwaarde van Ardennenlaan 185?

De prijsindicatie voor Ardennenlaan 185 ligt rond €265.000 tot €315.000. De gemiddelde woningwaarde in Belgiëplein e.o. is €422.000. Dat komt neer op circa €4.851 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ardennenlaan 185 zich tot de wijk Belgiëplein e.o.?

Ardennenlaan 185 is een appartement van 87 m² in de wijk Belgiëplein e.o.. De buurt telt 637 woningen. Daarvan is 43% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 14.075 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ardennenlaan 185?

Ardennenlaan 185 is een appartement in Belgiëplein e.o., gebouwd in 1994 (32 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Ardennenlaan 185 vergeleken met de buurt?

Ardennenlaan 185 heeft 87 m² woonoppervlakte en 265 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Belgiëplein e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €422.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Ardennenlaan 185 en wat betekent dat?

Ardennenlaan 185 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-12-20. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Ardennenlaan 185?

Ardennenlaan 185 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Belgiëplein e.o.?

De wijk Belgiëplein e.o. in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.165 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €422.000, 43% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Belgiëplein e.o.?

Vanuit Ardennenlaan 185 in Belgiëplein e.o. bereik je: supermarkt op 0.2 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 3.9 km, snelwegoprit op 1.1 km.