Benedenwoning Berlaarstraat 71 Amsterdam

Berlaarstraat 71, 1066 PK Amsterdam

88 m² Bouwjaar 1992 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Berlaarstraat 71 is een benedenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1992. De woning heeft een woonoppervlakte van 88 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €524.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1992
Woonoppervlakte
88 m²
Inhoud
288 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€0 tot €10.000
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Berlaarstraat 71

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Berlaarstraat 71

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
85.09 kWh/m²
Primaire fossiele energie
140.12 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
25.73 kg/m²
Geldig tot

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Gedeeltelijk gestoffeerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (51.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden
Tuin type
Achtertuin

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

4.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

5.5 km

Buurtinformatie in Amsterdam

3055 Inwoners
1285 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1219 Woningvoorraad
€524.000 Gem. woningwaarde Nieuw-Sloten-Noordwest
51% Koopwoningen
8.838 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Berlaarstraat 71

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Berlaarstraat 71

Wat is de geschatte woningwaarde van Berlaarstraat 71?

De prijsindicatie voor Berlaarstraat 71 ligt rond €0 tot €10.000. De gemiddelde woningwaarde in Nieuw-Sloten-Noordwest is €524.000. Dat komt neer op circa €5.955 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Berlaarstraat 71 zich tot de wijk Nieuw-Sloten-Noordwest?

Berlaarstraat 71 is een benedenwoning van 88 m² in de wijk Nieuw-Sloten-Noordwest. De buurt telt 1.219 woningen. Daarvan is 51% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.838 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Berlaarstraat 71?

Berlaarstraat 71 is een benedenwoning in Nieuw-Sloten-Noordwest, gebouwd in 1992 (34 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Berlaarstraat 71 vergeleken met de buurt?

Berlaarstraat 71 heeft 88 m² woonoppervlakte en 288 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Nieuw-Sloten-Noordwest ligt de gemiddelde woningwaarde op €524.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Berlaarstraat 71 en wat betekent dat?

Berlaarstraat 71 heeft energielabel A. Geldig tot 2031-11-11. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 25.73 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Berlaarstraat 71?

Berlaarstraat 71 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. De tuin is 51 m².

Hoe is de woningmarkt in Nieuw-Sloten-Noordwest?

De wijk Nieuw-Sloten-Noordwest in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.055 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €524.000, 51% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nieuw-Sloten-Noordwest?

Vanuit Berlaarstraat 71 in Nieuw-Sloten-Noordwest bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 4.1 km, snelwegoprit op 1.6 km.