Bovenwoning (appartement) Laan van Vlaanderen 141 C12 Amsterdam

Laan van Vlaanderen 141 C12, 1066 MP Amsterdam

63 m² Bouwjaar 1995 3 kamers 2 slaapkamers Label B

Laan van Vlaanderen 141 C12 is een bovenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1995. De woning heeft een woonoppervlakte van 63 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €528.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1995
Woonoppervlakte
63 m²
Inhoud
220 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€0 tot €10.000

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Laan van Vlaanderen 141 C12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Laan van Vlaanderen 141 C12

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

3.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.7 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

5 km

Buurtinformatie in Amsterdam

3170 Inwoners
1445 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1361 Woningvoorraad
€528.000 Gem. woningwaarde Nieuw-Sloten-Noordoost
35% Koopwoningen
7.233 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Laan van Vlaanderen 141 C12

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Laan van Vlaanderen 141 C12

Wat is de geschatte woningwaarde van Laan van Vlaanderen 141 C12?

De prijsindicatie voor Laan van Vlaanderen 141 C12 ligt rond €0 tot €10.000. De gemiddelde woningwaarde in Nieuw-Sloten-Noordoost is €528.000. Dat komt neer op circa €8.381 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Laan van Vlaanderen 141 C12 zich tot de wijk Nieuw-Sloten-Noordoost?

Laan van Vlaanderen 141 C12 is een bovenwoning (appartement) van 63 m² in de wijk Nieuw-Sloten-Noordoost. De buurt telt 1.361 woningen. Daarvan is 35% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.233 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Laan van Vlaanderen 141 C12?

Laan van Vlaanderen 141 C12 is een bovenwoning (appartement) in Nieuw-Sloten-Noordoost, gebouwd in 1995 (31 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Laan van Vlaanderen 141 C12 vergeleken met de buurt?

Laan van Vlaanderen 141 C12 heeft 63 m² woonoppervlakte en 220 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Nieuw-Sloten-Noordoost ligt de gemiddelde woningwaarde op €528.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Laan van Vlaanderen 141 C12 en wat betekent dat?

Laan van Vlaanderen 141 C12 heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.

Hoe is de indeling van Laan van Vlaanderen 141 C12?

Laan van Vlaanderen 141 C12 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Nieuw-Sloten-Noordoost?

De wijk Nieuw-Sloten-Noordoost in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.170 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €528.000, 35% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nieuw-Sloten-Noordoost?