Eengezinswoning, tussenwoning Bocholtstraat 10 Amsterdam

Bocholtstraat 10, 1066 MG Amsterdam

122 m² Bouwjaar 1991 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Bocholtstraat 10 is een eengezinswoning, tussenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1991. De woning heeft een woonoppervlakte van 122 m², een perceel van 119 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €528.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1991
Woonoppervlakte
122 m²
Perceeloppervlakte
119 m²
Inhoud
429 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€595.000 tot €695.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Bocholtstraat 10

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bocholtstraat 10

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
100.3 kWh/m²
Primaire fossiele energie
149.15 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
27.69 kg/m²
Geldig tot

Bijzonderheden

Certificeringen
Energie Prestatie Advies

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (50.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noorden bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

3.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.7 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

5 km

Buurtinformatie in Amsterdam

3170 Inwoners
1445 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1361 Woningvoorraad
€528.000 Gem. woningwaarde Nieuw-Sloten-Noordoost
35% Koopwoningen
7.233 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Bocholtstraat 10

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Bocholtstraat 10

Wat is de geschatte woningwaarde van Bocholtstraat 10?

De prijsindicatie voor Bocholtstraat 10 ligt rond €595.000 tot €695.000. De gemiddelde woningwaarde in Nieuw-Sloten-Noordoost is €528.000. Dat komt neer op circa €4.328 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bocholtstraat 10 zich tot de wijk Nieuw-Sloten-Noordoost?

Bocholtstraat 10 is een eengezinswoning, tussenwoning van 122 m² in de wijk Nieuw-Sloten-Noordoost. De buurt telt 1.361 woningen. Daarvan is 35% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.233 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bocholtstraat 10?

Bocholtstraat 10 is een eengezinswoning, tussenwoning in Nieuw-Sloten-Noordoost, gebouwd in 1991 (35 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Bocholtstraat 10 vergeleken met de buurt?

Bocholtstraat 10 heeft 122 m² woonoppervlakte en 429 m³ inhoud. Het perceel is 119 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Nieuw-Sloten-Noordoost ligt de gemiddelde woningwaarde op €528.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bocholtstraat 10 en wat betekent dat?

Bocholtstraat 10 heeft energielabel A. Geldig tot 2033-05-22. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 27.69 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Bocholtstraat 10?

Bocholtstraat 10 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 50 m².

Hoe is de woningmarkt in Nieuw-Sloten-Noordoost?

De wijk Nieuw-Sloten-Noordoost in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.170 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €528.000, 35% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nieuw-Sloten-Noordoost?