Streetview Maaseikstraat 1 B Amsterdam

Maaseikstraat 1 B, 1066 LX Amsterdam

49 m² Bouwjaar 1992 3 kamers 2 slaapkamers Label APLUSPLUSPLUS

Maaseikstraat 1 B is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1992. De woning heeft een woonoppervlakte van 49 m² en 3 kamers. Het energielabel is APLUSPLUSPLUS. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €528.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1992
Woonoppervlakte
49 m²
Inhoud
147 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Maaseikstraat 1 B

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Maaseikstraat 1 B

Energielabel

Energieklasse
APLUSPLUSPLUS

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

3.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.7 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

5 km

Buurtinformatie in Amsterdam

3170 Inwoners
1445 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1361 Woningvoorraad
€528.000 Gem. woningwaarde Nieuw-Sloten-Noordoost
35% Koopwoningen
7.233 Inwoners per km²

Locatie van Maaseikstraat 1 B

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Maaseikstraat 1 B

Wat is de geschatte woningwaarde van Maaseikstraat 1 B?

De gemiddelde woningwaarde in Nieuw-Sloten-Noordoost is €528.000. Dat komt neer op circa €10.776 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Maaseikstraat 1 B zich tot de wijk Nieuw-Sloten-Noordoost?

Maaseikstraat 1 B is een appartement van 49 m² in de wijk Nieuw-Sloten-Noordoost. De buurt telt 1.361 woningen. Daarvan is 35% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.233 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Maaseikstraat 1 B?

Maaseikstraat 1 B is een appartement in Nieuw-Sloten-Noordoost, gebouwd in 1992 (34 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Maaseikstraat 1 B vergeleken met de buurt?

Maaseikstraat 1 B heeft 49 m² woonoppervlakte en 147 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 16 m² per kamer. In Nieuw-Sloten-Noordoost ligt de gemiddelde woningwaarde op €528.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Maaseikstraat 1 B en wat betekent dat?

Maaseikstraat 1 B heeft energielabel APLUSPLUSPLUS. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van Maaseikstraat 1 B?

Maaseikstraat 1 B heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Nieuw-Sloten-Noordoost?

De wijk Nieuw-Sloten-Noordoost in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.170 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €528.000, 35% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nieuw-Sloten-Noordoost?

Vanuit Maaseikstraat 1 B in Nieuw-Sloten-Noordoost bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 3.5 km, snelwegoprit op 1.6 km.