Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1991
- Woonoppervlakte
- 110 m²
- Perceeloppervlakte
- 108 m²
- Inhoud
- 275 m³
- Kamers
- 4
Dilsenstraat 52 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1991. De woning heeft een woonoppervlakte van 110 m², een perceel van 108 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €528.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Dilsenstraat 52
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
3.5 kmSnelweg oprit
1.6 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
1.2 kmApotheek
1.2 kmZiekenhuis
1.7 kmRestaurant
1 kmCafé
1.3 kmBibliotheek
2.7 kmBioscoop
5 kmDe prijsindicatie voor Dilsenstraat 52 ligt rond €230.000 tot €280.000. De gemiddelde woningwaarde in Nieuw-Sloten-Noordoost is €528.000. Dat komt neer op circa €4.800 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenDilsenstraat 52 is een woonhuis van 110 m² in de wijk Nieuw-Sloten-Noordoost. De buurt telt 1.361 woningen. Daarvan is 35% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.233 inwoners per km².
Dilsenstraat 52 is een woonhuis in Nieuw-Sloten-Noordoost, gebouwd in 1991 (35 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Dilsenstraat 52 heeft 110 m² woonoppervlakte en 275 m³ inhoud. Het perceel is 108 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Nieuw-Sloten-Noordoost ligt de gemiddelde woningwaarde op €528.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Dilsenstraat 52 heeft energielabel C. Geldig tot 2026-06-01. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Dilsenstraat 52 heeft 4 kamers.
De wijk Nieuw-Sloten-Noordoost in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.170 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €528.000, 35% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Dilsenstraat 52 in Nieuw-Sloten-Noordoost bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 3.5 km, snelwegoprit op 1.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Dilsenstraat 52: ziekenhuis op 1.7 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 1.2 km.